28 شهریور 1400
BannerBannerBanner

نماینده مردم سيرجان و بردسير در مجلس شوراي اسلامي و هيات همراه در روزهای پایانی سال 95، با حضور در دفتر شهردار سیرجان، با وی به گفتگو پرداخت و از اقدامات و فعالیت‌های شهرداری در سال گذشته تقدیر کرد.

نماینده مردم سيرجان و بردسير در مجلس شوراي اسلامي و هيات همراه در روزهای پایانی سال 95، با حضور در دفتر شهردار سیرجان، با وی به گفتگو پرداخت و از اقدامات و فعالیت‌های شهرداری در سال گذشته تقدیر کرد.

به گزارش واحد خبر روابط عمومي شهرداري و شوراي اسلامي شهر سيرجان شهباز حسن پور نماينده مردم شريف سيرجان و بردسير در مجلس شوراي اسلامي در آخرين روز كاري سال ٩٥ به همراه هيات همراه به منظور قدردانی از اقدامات شهردار، با حضور در شهرداري سيرجان با داود قاسمی نژاد شهردار، مديران و پرسنل این شهرداري دیدار و گفتگو کرد.

 

داود قاسمي نژاد شهردار سيرجان ضمن قدردانی از زحمات نماينده ساعي مردم شريف سيرجان و بردسير در مجلس شوراي اسلامي در خصوص پيگيري‌هاي مختلف وی در خصوص اخذ مطالبات شهرداري از ادارات و شركت‌ها و همچنين ارایه گزارشي از فعاليت‌هاي مجموعه شهرداري سيرجان در سال ٩٥ گفت: خوشبختانه با استفاده حداكثري از تمامي امكانات و منابع موجود، به رغم كاهش جدي ساخت و ساز و درآمدها و ركود شديد اقتصادي، با صرفه جويي در هزينه‌هاي جاري در سال ٩٥ بخشي از ٢٠پروژه زيربنايي را كه در سال اقتصاد مقاومتي در ابتداي سال تعريف كرده‌ايم اجرا شد.

 

وی با تشريح فعاليت‌هاي شهرداري در ايام نوروز 96 و بهار طبیعت بیان کرد: با توجه به قرار داشتن شهر سيرجان به عنوان شاهراه ارتباطي ايران و تردد بيش از دو ميليون مسافر از اين شهر، اين شهرداري با اجراي ده‌ها پروژه و خدمات مختلف عمراني، فضاي سبز، فرهنگي و خدماتي و... به استقبال سال نو مي‌رود.

 

شهباز حسن پور ضمن تقدير از فعاليت‌هاي شهردار و مجموعه شهرداري سيرجان در راستای تحقق پروژه‌هاي زيربنايي و فعاليت‌هاي مختلف اين شهرداري در فرا رسيدن فصل بهار و نوروز، براي همه مردم و مجموعه شهرداري در سال جديد آرزوي موفقيت و توفيق خدمت به شهروندان از خداوند متعال خواستار شد.

 • رونمایی از طرح گذر فرهنگی گلیم سیرجان
  در چهارمین سالروز ثبت شهر سیرجان به عنوان شهر جهانی گلیم از گذر فرهنگی گلیم سیرجان با حضور مدیران و مسئولین شهرستان سیرجان و استان و جمعی از علاقه مندان به فرهنگ و هنر رونمایی شد.به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، در این مراسم که در خیابان گلیم برگزار شد همچنین دبیرخانه شهر جهانی گلیم افتتاح شد. شهباز حسن پور نماینده، مهندس عسکری سرپرست شهرداری، فرماندار ویژه سیرجان، رئیس و اعضای شورای شه
 • پروژه شهر نور افتتاح شد
    فاز اول پروژه شهر نور با حضور علی زینی وند استاندار کرمان افتتاح شد.
 • سرپرست شهرداری سیرجان و تنی چند از مدیران شهرداری از روند پیشرفت پرژه های در حال احداث شهرداری سیرجان بازدید کرد.
  به گزارش امور رسانه مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان امیر محمد عسکری امروز از فعالیت های عمرانی در حال انجام توسط معاون عمرانی شهرداری سیرجان بازدید و در جریان پیشروی روند این پروژها قرار گرفت. سرپرست شهرداری در بازدید از پروژه‌های در دست اجرای شهرداری سیرجان ، بر سرعت بخشی و تکمیل باکیفیت پروژه‌های نیمه تمام تاکید نموده و اظهار
 • امیر محمد عسکری سرپرست شهرداری سیرجان شد
  در اولین جلسه علنی شورای شهر سیرجان در دوره ششم  سرپرست شهرداری سیرجان انتخاب گردید روز پنجشنبه در جریان جلسه علنی  و پس از بحث و بررسی پیرامون مسائل مربوط به انتخاب سرپرست و بررسی گزینه های  معرفی شده توسط اعضاء شورا نهایتا امیر عسکری از بین لیست پیشنهادی با هفت رای موافق ببه عنوان سرپرست شهرداری انتخاب و معر
 • آسفالت معابر به صورت گسترده در حال انجام است
  عملیات آسفالت معابر و خیابانهای شهر سیرجان به صورت گسترده با هدف ارایه خدمات مطلوب به شهروندان در حال انجام است. در این طرح عملیات گسترده آسفالت اساسی و لکه گیری با رعایت اصول فنی و زیرسازی های لازم با کیفیت مطلوب انجام می شود و روان سازی تردد شهروندان، ارتقا کیفی، بهسازی معابر و مناسب‌ سازی محیط، سیما و منظر شهری در این اقدام مدنظر مدیریت شهری قرار دارد.
 • نتایج جلسه داوری میدان قدس


امیر محمد عسکری

سرپرست شهرداری سیرجان 
  
    

سایت های مرتبط

                                                          

اطلاعات تماس

ساختمان مرکزی : سیرجان - میدان انقلاب 

تلفن : ۴۱۳۲۵۰۰۰ ۰۳۴  - ایمیل : info@Sirjan.ir

کد پستی : 7814757331  دورنگار : 42206659 034

مدیریت وپشتیبانی پرتال : 41325065 034

 

مدیریت ارتباطات (روابط عمومی)

سیرجان - خیابان دکتر شریعتی 

تلفن : 41325056 034

ایمیل :  Pr@Sirjan.ir

اینستاگرام : sirjan.municipality