28 شهریور 1400
BannerBannerBanner

امين زند سخنگوي شهردار سيرجان در گفتگو با واحد خبر روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سیرجان گفت: مديريت شهري در دو سال اخير اقدامات موثر و بسيار خوبي در زمينه هدايت آب‌هاي سطحي رخ داده است.

زند ادامه داد: در گذشته با كمتر از ٢٠ ميليمتر بارندگي در اكثر نقاط شهر آبگرفتگي بسيار زيادي داشتيم ولي با اقدامات شهرداري در خصوص احداث چندين كيلومتر كانال هدايت آب‌هاي سطحي، طی دو سال اخير ميزان آبگرفتگي‌ها كاهش محسوسي يافته و با اجرا فازهاي بعدي اين طرح زيربنايي انشاا... در آينده شاهد رسيدن به وضعيت مطلوبي باشيم.

عضو شوراي عالي برنامه‌ريزي شهرداري سیرجان با اشاره به كاهش جدي آب گرفتگي در خيابان‌هاي بهسازي شده عنوان كرد: بهسازي معابر و انهار و كانال‌ها، آسفالت معابر و همچنين لايروبي سطح شهر نيز از اقدامات ديگر در زمينه مهار آب‌هاي سطحي بوده كه در دو سال اخير به طور مستمر و با جديت انجام شده است. 

وي در پاسخ به آب گرفتگي محياشهر گفت: انشاا... در سال آينده طرح هدايت آب‌هاي سطحي در محياشهر نيز اجرا شده و مشكلات آن منطقه هم حل مي‌شود. 

زند ادامه داد: در بسياري از نقاط شهر و معابر آب گرفتگي وجود دارد كه با توجه به شروع اجراي پروژه فاضلاب شهري سيرجان و جلوگيري از دوباره كاري، ادامه پروژه آسفالت خيابان‌ها متوقف شده و با توجه به بارندگي‌هاي چند روز اخير، ستاد بحران شهرداري تشكيل شده و به صورت شبانه روزي جهت حل موانع و مشكلات احتمالي و آب گرفتگي‌هاي سطح شهر فعاليت مي‌كند.

 • رونمایی از طرح گذر فرهنگی گلیم سیرجان
  در چهارمین سالروز ثبت شهر سیرجان به عنوان شهر جهانی گلیم از گذر فرهنگی گلیم سیرجان با حضور مدیران و مسئولین شهرستان سیرجان و استان و جمعی از علاقه مندان به فرهنگ و هنر رونمایی شد.به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، در این مراسم که در خیابان گلیم برگزار شد همچنین دبیرخانه شهر جهانی گلیم افتتاح شد. شهباز حسن پور نماینده، مهندس عسکری سرپرست شهرداری، فرماندار ویژه سیرجان، رئیس و اعضای شورای شه
 • پروژه شهر نور افتتاح شد
    فاز اول پروژه شهر نور با حضور علی زینی وند استاندار کرمان افتتاح شد.
 • سرپرست شهرداری سیرجان و تنی چند از مدیران شهرداری از روند پیشرفت پرژه های در حال احداث شهرداری سیرجان بازدید کرد.
  به گزارش امور رسانه مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان امیر محمد عسکری امروز از فعالیت های عمرانی در حال انجام توسط معاون عمرانی شهرداری سیرجان بازدید و در جریان پیشروی روند این پروژها قرار گرفت. سرپرست شهرداری در بازدید از پروژه‌های در دست اجرای شهرداری سیرجان ، بر سرعت بخشی و تکمیل باکیفیت پروژه‌های نیمه تمام تاکید نموده و اظهار
 • امیر محمد عسکری سرپرست شهرداری سیرجان شد
  در اولین جلسه علنی شورای شهر سیرجان در دوره ششم  سرپرست شهرداری سیرجان انتخاب گردید روز پنجشنبه در جریان جلسه علنی  و پس از بحث و بررسی پیرامون مسائل مربوط به انتخاب سرپرست و بررسی گزینه های  معرفی شده توسط اعضاء شورا نهایتا امیر عسکری از بین لیست پیشنهادی با هفت رای موافق ببه عنوان سرپرست شهرداری انتخاب و معر
 • آسفالت معابر به صورت گسترده در حال انجام است
  عملیات آسفالت معابر و خیابانهای شهر سیرجان به صورت گسترده با هدف ارایه خدمات مطلوب به شهروندان در حال انجام است. در این طرح عملیات گسترده آسفالت اساسی و لکه گیری با رعایت اصول فنی و زیرسازی های لازم با کیفیت مطلوب انجام می شود و روان سازی تردد شهروندان، ارتقا کیفی، بهسازی معابر و مناسب‌ سازی محیط، سیما و منظر شهری در این اقدام مدنظر مدیریت شهری قرار دارد.
 • نتایج جلسه داوری میدان قدس


امیر محمد عسکری

سرپرست شهرداری سیرجان 
  
    

سایت های مرتبط

                                                          

اطلاعات تماس

ساختمان مرکزی : سیرجان - میدان انقلاب 

تلفن : ۴۱۳۲۵۰۰۰ ۰۳۴  - ایمیل : info@Sirjan.ir

کد پستی : 7814757331  دورنگار : 42206659 034

مدیریت وپشتیبانی پرتال : 41325065 034

 

مدیریت ارتباطات (روابط عمومی)

سیرجان - خیابان دکتر شریعتی 

تلفن : 41325056 034

ایمیل :  Pr@Sirjan.ir

اینستاگرام : sirjan.municipality