28 شهریور 1400
BannerBannerBanner

بمناسبت گرامیداشت جانباختگان زلزله بم، داود قاسمی نژاد شهردار سیرجان در قالب گروه دوچرخه سواران اقوام ایرانی شاخه استان کرمان، مسیر 60کیلومتری ابارق تا آرامگاه جانباختگان و گلزار شهدای بم را رکاب زدند و به مقام آنها ادای احترام کردند.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سیرجان، در نشست رییس انجمن رفتگران طبیعت سیرجان با شهردار سیرجان، طرح ایجاد خط سبز امن دوچرخه‌سواری در شهر مورد بحث و بررسی قرار گرفت که موافقت شهردار و دستور بررسی موقعیت مناسب برای اجرایی شدن این طرح را به دنبال داشت.

 

همچنین طرح دوچرخه سواری یادمان زلزله جانگداز بم مورد استقبال و موافقت داود قاسمی نژاد شهردار سیرجان قرار گرفت و دستور همکاری‌های لازم صادر شد که در همین راستا گروه دوچرخه سواران اقوام ایرانی شاخه استان کرمان با همکاری شهرداری سیرجان، دوچرخه سواران آسمان سمنگان سیرجان، هیات دوچرخه سواری سیرجان، هیات دوچرخه سواری کهنوج، اداره کل محیط زیست استان کرمان، شهرداری بم و اداره محیط زیست بم در طرح سپاسگزاری از کشورها و سازمان‌هایی که در حادثه زلزله جانگداز سال ۱۳۸۲ بم با کمک‌های انسان دوستانه به یاری مردم داغدار ایران شتافتند، مسیر 60کیلومتری ابارق تا آرامگاه جانباختگان و شهدای بم را رکاب زدند.

 

گفتنی است دو تیم اجرایی که تیم اول متشکل از 11 دوچرخه‌سوار مسیر کهنوج و جیرفت و تیم دوم متشکل از 16 دوچرخه‌سوار مسیر سیرجان و تهران را طی روزهای اخیر رکاب زدند که تیم اول در موعد مقرر سفر را به پایان رساند و تیم دوم، با همکاری و حضور شهردار سیرجان روز جمعه (سوم دی ماه) با یک دستگاه اتوبوس ولو VIP به ابارق رسیدند.

 

مسوول انجمن رفتگران طبیعت سیرجان در این رابطه گفت: همه مسوولین کشوری، استانی و شهری باید بعنوان یک وظیفه ملی جهت ترویج فرهنگ دوچرخه سواری در جامعه، از دوچرخه بعنوان وسیله پاک در انظار عمومی استفاده کنند و طرح ملی ایجاد خط امن سبز دوچرخه سواری در خیابان‌های شهرهای ایران را به اجرا در آورند تا مردم با اطمینان خاطر بیشتری از دوچرخه برای کارهای روزانه استفاده کنند.

 

 • رونمایی از طرح گذر فرهنگی گلیم سیرجان
  در چهارمین سالروز ثبت شهر سیرجان به عنوان شهر جهانی گلیم از گذر فرهنگی گلیم سیرجان با حضور مدیران و مسئولین شهرستان سیرجان و استان و جمعی از علاقه مندان به فرهنگ و هنر رونمایی شد.به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، در این مراسم که در خیابان گلیم برگزار شد همچنین دبیرخانه شهر جهانی گلیم افتتاح شد. شهباز حسن پور نماینده، مهندس عسکری سرپرست شهرداری، فرماندار ویژه سیرجان، رئیس و اعضای شورای شه
 • پروژه شهر نور افتتاح شد
    فاز اول پروژه شهر نور با حضور علی زینی وند استاندار کرمان افتتاح شد.
 • سرپرست شهرداری سیرجان و تنی چند از مدیران شهرداری از روند پیشرفت پرژه های در حال احداث شهرداری سیرجان بازدید کرد.
  به گزارش امور رسانه مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان امیر محمد عسکری امروز از فعالیت های عمرانی در حال انجام توسط معاون عمرانی شهرداری سیرجان بازدید و در جریان پیشروی روند این پروژها قرار گرفت. سرپرست شهرداری در بازدید از پروژه‌های در دست اجرای شهرداری سیرجان ، بر سرعت بخشی و تکمیل باکیفیت پروژه‌های نیمه تمام تاکید نموده و اظهار
 • امیر محمد عسکری سرپرست شهرداری سیرجان شد
  در اولین جلسه علنی شورای شهر سیرجان در دوره ششم  سرپرست شهرداری سیرجان انتخاب گردید روز پنجشنبه در جریان جلسه علنی  و پس از بحث و بررسی پیرامون مسائل مربوط به انتخاب سرپرست و بررسی گزینه های  معرفی شده توسط اعضاء شورا نهایتا امیر عسکری از بین لیست پیشنهادی با هفت رای موافق ببه عنوان سرپرست شهرداری انتخاب و معر
 • آسفالت معابر به صورت گسترده در حال انجام است
  عملیات آسفالت معابر و خیابانهای شهر سیرجان به صورت گسترده با هدف ارایه خدمات مطلوب به شهروندان در حال انجام است. در این طرح عملیات گسترده آسفالت اساسی و لکه گیری با رعایت اصول فنی و زیرسازی های لازم با کیفیت مطلوب انجام می شود و روان سازی تردد شهروندان، ارتقا کیفی، بهسازی معابر و مناسب‌ سازی محیط، سیما و منظر شهری در این اقدام مدنظر مدیریت شهری قرار دارد.
 • نتایج جلسه داوری میدان قدس


امیر محمد عسکری

سرپرست شهرداری سیرجان 
  
    

سایت های مرتبط

                                                          

اطلاعات تماس

ساختمان مرکزی : سیرجان - میدان انقلاب 

تلفن : ۴۱۳۲۵۰۰۰ ۰۳۴  - ایمیل : info@Sirjan.ir

کد پستی : 7814757331  دورنگار : 42206659 034

مدیریت وپشتیبانی پرتال : 41325065 034

 

مدیریت ارتباطات (روابط عمومی)

سیرجان - خیابان دکتر شریعتی 

تلفن : 41325056 034

ایمیل :  Pr@Sirjan.ir

اینستاگرام : sirjan.municipality