28 شهریور 1400
BannerBannerBanner

نمایشگاه آثار خوشنویسی استاد غلامحسين اميرخاني چهره ماندگار و پدر خوشنويسي معاصر ايران به دعوت از شهرداری سیرجان و گل‌گهر در نگارخانه راز فرهنگسرای شورا هفته آینده افتتاح خواهد شد.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سیرجان، استاد غلامحسین امیرخانی که دارای نشان عالي هنر و رییس انجمن خوشنویسان ایران است که وی به همراه استاد مجتبي سبزه خوشنويس برتر جهان اسلام در سالجاری، عكاس برتر مسابقات جهاني عكاسي روسيه و استاد طراز اول خوشنويسي ايران در سیرجان حضور خواهند یافت.

اين رويداد فرهنگي به همت روابط عمومي‌های شهرداری سیرجان و شركت معدني و صنعتي گل‌گهر روز سه‌شنبه هفتم دي ماه جاری در نگارخانه راز فرهنگسراي شورا برگزار مي‌شود.

گفتنی است استاد غلامحسين اميرخاني منتخب فرهنگستان هنر در بزرگداشت نام‌آوران علم، ادب و هنر در سال 78، چهره ماندگار عرصه خوشنويسي در سال 81، منتخب فرهنگستان هنر در بزرگداشت نام‌آوران علم، ادب و هنر در سال 88 و  اولين نشان درجه ‌يك هنري موسسه فرهنگي اكو تركيه در سال 90 را به خود اختصاص داده و خط وی زيبنده اشعار و كتاب‌هاي فراواني بوده و بیش از 50 کتاب را به رشته تحریر در آورده است.

 • رونمایی از طرح گذر فرهنگی گلیم سیرجان
  در چهارمین سالروز ثبت شهر سیرجان به عنوان شهر جهانی گلیم از گذر فرهنگی گلیم سیرجان با حضور مدیران و مسئولین شهرستان سیرجان و استان و جمعی از علاقه مندان به فرهنگ و هنر رونمایی شد.به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، در این مراسم که در خیابان گلیم برگزار شد همچنین دبیرخانه شهر جهانی گلیم افتتاح شد. شهباز حسن پور نماینده، مهندس عسکری سرپرست شهرداری، فرماندار ویژه سیرجان، رئیس و اعضای شورای شه
 • پروژه شهر نور افتتاح شد
    فاز اول پروژه شهر نور با حضور علی زینی وند استاندار کرمان افتتاح شد.
 • سرپرست شهرداری سیرجان و تنی چند از مدیران شهرداری از روند پیشرفت پرژه های در حال احداث شهرداری سیرجان بازدید کرد.
  به گزارش امور رسانه مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان امیر محمد عسکری امروز از فعالیت های عمرانی در حال انجام توسط معاون عمرانی شهرداری سیرجان بازدید و در جریان پیشروی روند این پروژها قرار گرفت. سرپرست شهرداری در بازدید از پروژه‌های در دست اجرای شهرداری سیرجان ، بر سرعت بخشی و تکمیل باکیفیت پروژه‌های نیمه تمام تاکید نموده و اظهار
 • امیر محمد عسکری سرپرست شهرداری سیرجان شد
  در اولین جلسه علنی شورای شهر سیرجان در دوره ششم  سرپرست شهرداری سیرجان انتخاب گردید روز پنجشنبه در جریان جلسه علنی  و پس از بحث و بررسی پیرامون مسائل مربوط به انتخاب سرپرست و بررسی گزینه های  معرفی شده توسط اعضاء شورا نهایتا امیر عسکری از بین لیست پیشنهادی با هفت رای موافق ببه عنوان سرپرست شهرداری انتخاب و معر
 • آسفالت معابر به صورت گسترده در حال انجام است
  عملیات آسفالت معابر و خیابانهای شهر سیرجان به صورت گسترده با هدف ارایه خدمات مطلوب به شهروندان در حال انجام است. در این طرح عملیات گسترده آسفالت اساسی و لکه گیری با رعایت اصول فنی و زیرسازی های لازم با کیفیت مطلوب انجام می شود و روان سازی تردد شهروندان، ارتقا کیفی، بهسازی معابر و مناسب‌ سازی محیط، سیما و منظر شهری در این اقدام مدنظر مدیریت شهری قرار دارد.
 • نتایج جلسه داوری میدان قدس


امیر محمد عسکری

سرپرست شهرداری سیرجان 
  
    

سایت های مرتبط

                                                          

اطلاعات تماس

ساختمان مرکزی : سیرجان - میدان انقلاب 

تلفن : ۴۱۳۲۵۰۰۰ ۰۳۴  - ایمیل : info@Sirjan.ir

کد پستی : 7814757331  دورنگار : 42206659 034

مدیریت وپشتیبانی پرتال : 41325065 034

 

مدیریت ارتباطات (روابط عمومی)

سیرجان - خیابان دکتر شریعتی 

تلفن : 41325056 034

ایمیل :  Pr@Sirjan.ir

اینستاگرام : sirjan.municipality