28 شهریور 1400
BannerBannerBanner

تصاویر برگزیده از عکاسان سیرجان بر روی تابلوهای تبلیغاتی سطح شهر در قالب طرح نگارخانه عاشورایی بمناسبت فرا رسیدن ماه محرم به نمایش در می‌آیند.

امین زند سخنگوی شهردار در گفتگو با واحد خبر روابط عمومي شهرداري و شوراي اسلامي شهر سيرجان گفت: همزمان با آغاز ماه محرم و ايام عزاداري حضرت ابا عبدا... الحسين(ع) بيش از ٣٠ تابلو در فضاي شهري با آثار عكاسان هنرمند سيرجاني با موضوع عاشورا و محرم به نمايش در مي‌آيند.

وی ادامه داد: اين نگارخانه شهري با توجه به نام شهرستان سيرجان به عنوان دارالحسين(ع) ايران، تلاش شده منتخبي از تصاویر ثبت شده هنرمندان عكاس سيرجاني با محوريت ماه محرم و ايام عزاداري سرور و سالار شهيدان و عزاداري شهروندان در سطح شهر سيرجان گرفته شده به نمايش عموم گذاشته شود.

سخنگوی شهردار ادامه داد: اجراي اين كار بزرگ فرهنگي و مهم توسط روابط عمومي شهرداري و شوراي اسلامي شهر و روابط عمومي و امور بين‌الملل شركت معدني و صنعتي گل‌گهر با هدف ترويج فرهنگ حسيني و عاشورایی در راستاي گراميداشت اين ايام تا پايان ماه محرم در سطح شهر سيرجان داير خواهد بود.

در این راستا گفتنی است همچنین بالغ بر 8هزار متر ریسه با عناوین محرم، 200 کتیبه، نصب 100 پرچم اهتزار مشکی بر روی پایه پرچم‌های سطح شهر و بیش از 800مترمربع دیوارنویسی و رنگ‌آمیزی برگرفته از عاشورا و قیام امام حسین(ع) در مسیر عزاداری تاسوعا و عاشورا توسط روابط عمومی شهرداری سیرجان انجام شده است.

 • رونمایی از طرح گذر فرهنگی گلیم سیرجان
  در چهارمین سالروز ثبت شهر سیرجان به عنوان شهر جهانی گلیم از گذر فرهنگی گلیم سیرجان با حضور مدیران و مسئولین شهرستان سیرجان و استان و جمعی از علاقه مندان به فرهنگ و هنر رونمایی شد.به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، در این مراسم که در خیابان گلیم برگزار شد همچنین دبیرخانه شهر جهانی گلیم افتتاح شد. شهباز حسن پور نماینده، مهندس عسکری سرپرست شهرداری، فرماندار ویژه سیرجان، رئیس و اعضای شورای شه
 • پروژه شهر نور افتتاح شد
    فاز اول پروژه شهر نور با حضور علی زینی وند استاندار کرمان افتتاح شد.
 • سرپرست شهرداری سیرجان و تنی چند از مدیران شهرداری از روند پیشرفت پرژه های در حال احداث شهرداری سیرجان بازدید کرد.
  به گزارش امور رسانه مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان امیر محمد عسکری امروز از فعالیت های عمرانی در حال انجام توسط معاون عمرانی شهرداری سیرجان بازدید و در جریان پیشروی روند این پروژها قرار گرفت. سرپرست شهرداری در بازدید از پروژه‌های در دست اجرای شهرداری سیرجان ، بر سرعت بخشی و تکمیل باکیفیت پروژه‌های نیمه تمام تاکید نموده و اظهار
 • امیر محمد عسکری سرپرست شهرداری سیرجان شد
  در اولین جلسه علنی شورای شهر سیرجان در دوره ششم  سرپرست شهرداری سیرجان انتخاب گردید روز پنجشنبه در جریان جلسه علنی  و پس از بحث و بررسی پیرامون مسائل مربوط به انتخاب سرپرست و بررسی گزینه های  معرفی شده توسط اعضاء شورا نهایتا امیر عسکری از بین لیست پیشنهادی با هفت رای موافق ببه عنوان سرپرست شهرداری انتخاب و معر
 • آسفالت معابر به صورت گسترده در حال انجام است
  عملیات آسفالت معابر و خیابانهای شهر سیرجان به صورت گسترده با هدف ارایه خدمات مطلوب به شهروندان در حال انجام است. در این طرح عملیات گسترده آسفالت اساسی و لکه گیری با رعایت اصول فنی و زیرسازی های لازم با کیفیت مطلوب انجام می شود و روان سازی تردد شهروندان، ارتقا کیفی، بهسازی معابر و مناسب‌ سازی محیط، سیما و منظر شهری در این اقدام مدنظر مدیریت شهری قرار دارد.
 • نتایج جلسه داوری میدان قدس


امیر محمد عسکری

سرپرست شهرداری سیرجان 
  
    

سایت های مرتبط

                                                          

اطلاعات تماس

ساختمان مرکزی : سیرجان - میدان انقلاب 

تلفن : ۴۱۳۲۵۰۰۰ ۰۳۴  - ایمیل : info@Sirjan.ir

کد پستی : 7814757331  دورنگار : 42206659 034

مدیریت وپشتیبانی پرتال : 41325065 034

 

مدیریت ارتباطات (روابط عمومی)

سیرجان - خیابان دکتر شریعتی 

تلفن : 41325056 034

ایمیل :  Pr@Sirjan.ir

اینستاگرام : sirjan.municipality