28 شهریور 1400
BannerBannerBanner

طی احکامی جداگانه از سوی رییس هیات دوچرخه سواری و هیات اتومبیلرانی استان کرمان، محمد معتمدی زاده بعنوان رییس جدید هیات دوچرخه‌سواری و تورج صادقی رییس هیات اتومبیلرانی و موتورسواری شهرستان سیرجان منصوب شد.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سیرجان، طی مراسمی با حضور عابدی نژاد رییس هیات دوچرخه سواری استان کرمان، داود قاسمی نژاد شهردار سیرجان، نوربخش محمودآبادی رییس اداره ورزش و جوانان سیرجان، تنی چند از ورزشکاران و پیشکسوتان دوچرخه‌سواری، حکم ریاست هیات دوچرخه‌سواری سیرجان به محمد معتمدی زاده معاون مالی اداری شهرداری سیرجان تقدیم شد.

معتمدی‌زاده با بیان اینکه در نظر داریم ورزش دوچرخه‌سواری در شهرستان سیرجان را به صورت حرفه‌ای در سطح اول کشور پیش ببریم تصریح کرد: گسترش فرهنگ دوچرخه‌سواری در سطح شهرستان در راستای حفظ محیط زیست، ایجاد زیر ساخت‌های لازم و اماکن مناسب برای دوچرخه‌سواری بانوان و فرهنگسازی سه‌شنبه‌های بدون خودرو، از مهمترین اهداف هیات دوچرخه‌سواری سیرجان خواهد بود.

محمد معتمدی زاده گفت: امیدواریم بتوانیم با حمایت و همکاری مسوولین و ورزشکاران این رشته، دوچرخه‌سواری شهرستان را در سطح کشور معرفی کنیم.

رییس هیات دوچرخه‌سواری سیرجان افزود: استفاده از دوچرخه سبب امنیت خاطر مردم و ترویج فرهنگ دوچرخه سواری و کاهش ترافیک می‌شود و همچنین موجبات تندرستی خود و سلامت جامعه و از همه مهمتر کاهش آلودگی شهرها را فراهم می‌کند.

همچنین تورج صادقی معاون خدمات شهری شهرداری سیرجان در گفتگو با واحد خبر روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سیرجان، ورزش موتورسواری و اتومبیلرانی را ورزش جوانان دانست و افزود: با توجه به اینکه در شهرستان سیرجان استعداد و پتانسیل‌های لازم جهت پیشرفت و رسیدن به اهداف والا وجود دارد، امیدواریم بتوانیم با کمک مردم و مسوولین زیرساخت‌های لازم را فراهم کنیم تا علاقه‌مندان به این رشته ورزشی با انگیزه هر چه بیشتر به این ورزش ادامه دهند.

وی با اشاره به اینکه اتومبیلرانی در سیرجان نیازمند توسعه کمی است، ورزش را یک رسانه دانست و گفت: پیشرفت موتورسواری و اتومبیلرانی در سیرجان دور از انتظار نیست؛ اگر یک رسانه‌ای بخواهد در زمینه ورزش که خود یک نوع رسانه است شرکت کند، اهمیت کاری‌اش به مراتب بیشتر می‌شود.

وی تصریح کرد: سیرجان به دلیل ویژگی‌ها و اقلیم خاص، در برخی از مسابقات موتورسواری و اتومبیلرانی نسبت به سایر شهر‌های کشور، از ظرفیت بسیار بیشتری برخوردار است.

 • رونمایی از طرح گذر فرهنگی گلیم سیرجان
  در چهارمین سالروز ثبت شهر سیرجان به عنوان شهر جهانی گلیم از گذر فرهنگی گلیم سیرجان با حضور مدیران و مسئولین شهرستان سیرجان و استان و جمعی از علاقه مندان به فرهنگ و هنر رونمایی شد.به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، در این مراسم که در خیابان گلیم برگزار شد همچنین دبیرخانه شهر جهانی گلیم افتتاح شد. شهباز حسن پور نماینده، مهندس عسکری سرپرست شهرداری، فرماندار ویژه سیرجان، رئیس و اعضای شورای شه
 • پروژه شهر نور افتتاح شد
    فاز اول پروژه شهر نور با حضور علی زینی وند استاندار کرمان افتتاح شد.
 • سرپرست شهرداری سیرجان و تنی چند از مدیران شهرداری از روند پیشرفت پرژه های در حال احداث شهرداری سیرجان بازدید کرد.
  به گزارش امور رسانه مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان امیر محمد عسکری امروز از فعالیت های عمرانی در حال انجام توسط معاون عمرانی شهرداری سیرجان بازدید و در جریان پیشروی روند این پروژها قرار گرفت. سرپرست شهرداری در بازدید از پروژه‌های در دست اجرای شهرداری سیرجان ، بر سرعت بخشی و تکمیل باکیفیت پروژه‌های نیمه تمام تاکید نموده و اظهار
 • امیر محمد عسکری سرپرست شهرداری سیرجان شد
  در اولین جلسه علنی شورای شهر سیرجان در دوره ششم  سرپرست شهرداری سیرجان انتخاب گردید روز پنجشنبه در جریان جلسه علنی  و پس از بحث و بررسی پیرامون مسائل مربوط به انتخاب سرپرست و بررسی گزینه های  معرفی شده توسط اعضاء شورا نهایتا امیر عسکری از بین لیست پیشنهادی با هفت رای موافق ببه عنوان سرپرست شهرداری انتخاب و معر
 • آسفالت معابر به صورت گسترده در حال انجام است
  عملیات آسفالت معابر و خیابانهای شهر سیرجان به صورت گسترده با هدف ارایه خدمات مطلوب به شهروندان در حال انجام است. در این طرح عملیات گسترده آسفالت اساسی و لکه گیری با رعایت اصول فنی و زیرسازی های لازم با کیفیت مطلوب انجام می شود و روان سازی تردد شهروندان، ارتقا کیفی، بهسازی معابر و مناسب‌ سازی محیط، سیما و منظر شهری در این اقدام مدنظر مدیریت شهری قرار دارد.
 • نتایج جلسه داوری میدان قدس


امیر محمد عسکری

سرپرست شهرداری سیرجان 
  
    

سایت های مرتبط

                                                          

اطلاعات تماس

ساختمان مرکزی : سیرجان - میدان انقلاب 

تلفن : ۴۱۳۲۵۰۰۰ ۰۳۴  - ایمیل : info@Sirjan.ir

کد پستی : 7814757331  دورنگار : 42206659 034

مدیریت وپشتیبانی پرتال : 41325065 034

 

مدیریت ارتباطات (روابط عمومی)

سیرجان - خیابان دکتر شریعتی 

تلفن : 41325056 034

ایمیل :  Pr@Sirjan.ir

اینستاگرام : sirjan.municipality