28 شهریور 1400
BannerBannerBanner

آسفالت فاز اول و دوم خیابان ابن سینا طی روزهای اخیر انجام، و فاز سوم آن بزودی تکمیل می‌شود.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سیرجان، امین زند سخنگوی شهردار سیرجان گفت: آسفالت خیابان ابن سینا به طول بیش از 700متر در مسير تقاطع خيابان ١٧ شهريور تا تقاطع بلوار خبرنگار با حجم آسفالت بالغ بر 10هزار مترمربع طی روزهاي اخیر انجام شد.
وی افزود: زيرسازي و آسفالت این مسیر اعتباری بالغ بر 3میلیارد ریال به خود اختصاص داد.
زند ادامه داد: فاز سوم این مسیر از تقاطع بلوار خبرنگار تا تقاطع خيابان ورودي مجتمع مسكوني جوانان مساجد بزودی انجام می‌شود.
سخنگوي شهردار ادامه داد: خوشبختانه در سال ٩٤ بيش از ٥٥٠ هزار متر مربع آسفالت در معابر شهر انجام گرفت كه متاسفانه عدم پخش آسفالت مناسب در چندين سال گذشته باعث شد ميزان حجم آسفالت انجام گرفته در يك سال گذشته در شهر براي شهروندان احساس نشود.
وي افزود: امسال نيز اين شهرداري تمام عزم خود را جهت آسفالت معابر مهم و پرتردد شهر بكار گرفته و انشاا... بتوانيم تا پايان سال بخش قابل توجهي از خيابان‌ها و معابر شهر را آسفالت انجام دهيم و اعتقاد داريم اجراي كارهاي زيربنايي و اساسي و ماندگار مهمترين خدمت شهرداري و شوراي اسلامي شهر به شهروندان است.
سخنگوی شهردار سیرجان گفت: آسفالت مناسب معابر و خیابان‌های شهر یکی از مهمترین اهداف شهرداری است و با توجه به مشکلات اقتصادی در شهرداری‌ها تمام توان خود را جهت خدمت به شهروندان به کار گرفته‌ایم.

 

 • رونمایی از طرح گذر فرهنگی گلیم سیرجان
  در چهارمین سالروز ثبت شهر سیرجان به عنوان شهر جهانی گلیم از گذر فرهنگی گلیم سیرجان با حضور مدیران و مسئولین شهرستان سیرجان و استان و جمعی از علاقه مندان به فرهنگ و هنر رونمایی شد.به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، در این مراسم که در خیابان گلیم برگزار شد همچنین دبیرخانه شهر جهانی گلیم افتتاح شد. شهباز حسن پور نماینده، مهندس عسکری سرپرست شهرداری، فرماندار ویژه سیرجان، رئیس و اعضای شورای شه
 • پروژه شهر نور افتتاح شد
    فاز اول پروژه شهر نور با حضور علی زینی وند استاندار کرمان افتتاح شد.
 • سرپرست شهرداری سیرجان و تنی چند از مدیران شهرداری از روند پیشرفت پرژه های در حال احداث شهرداری سیرجان بازدید کرد.
  به گزارش امور رسانه مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان امیر محمد عسکری امروز از فعالیت های عمرانی در حال انجام توسط معاون عمرانی شهرداری سیرجان بازدید و در جریان پیشروی روند این پروژها قرار گرفت. سرپرست شهرداری در بازدید از پروژه‌های در دست اجرای شهرداری سیرجان ، بر سرعت بخشی و تکمیل باکیفیت پروژه‌های نیمه تمام تاکید نموده و اظهار
 • امیر محمد عسکری سرپرست شهرداری سیرجان شد
  در اولین جلسه علنی شورای شهر سیرجان در دوره ششم  سرپرست شهرداری سیرجان انتخاب گردید روز پنجشنبه در جریان جلسه علنی  و پس از بحث و بررسی پیرامون مسائل مربوط به انتخاب سرپرست و بررسی گزینه های  معرفی شده توسط اعضاء شورا نهایتا امیر عسکری از بین لیست پیشنهادی با هفت رای موافق ببه عنوان سرپرست شهرداری انتخاب و معر
 • آسفالت معابر به صورت گسترده در حال انجام است
  عملیات آسفالت معابر و خیابانهای شهر سیرجان به صورت گسترده با هدف ارایه خدمات مطلوب به شهروندان در حال انجام است. در این طرح عملیات گسترده آسفالت اساسی و لکه گیری با رعایت اصول فنی و زیرسازی های لازم با کیفیت مطلوب انجام می شود و روان سازی تردد شهروندان، ارتقا کیفی، بهسازی معابر و مناسب‌ سازی محیط، سیما و منظر شهری در این اقدام مدنظر مدیریت شهری قرار دارد.
 • نتایج جلسه داوری میدان قدس


امیر محمد عسکری

سرپرست شهرداری سیرجان 
  
    

سایت های مرتبط

                                                          

اطلاعات تماس

ساختمان مرکزی : سیرجان - میدان انقلاب 

تلفن : ۴۱۳۲۵۰۰۰ ۰۳۴  - ایمیل : info@Sirjan.ir

کد پستی : 7814757331  دورنگار : 42206659 034

مدیریت وپشتیبانی پرتال : 41325065 034

 

مدیریت ارتباطات (روابط عمومی)

سیرجان - خیابان دکتر شریعتی 

تلفن : 41325056 034

ایمیل :  Pr@Sirjan.ir

اینستاگرام : sirjan.municipality