07 بهمن 1400
BannerBannerBanner

رضا سروش نیا شهردار سیرجان صبح امروز بهمراه رییس و تنی چند از اعضای شورای شهر سیرجان، با رییس جدید دادگستری و حوزه قضایی شهرستان سیرجان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش واحدخبر مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، در این دیدار شهردار سیرجان ضمن تبریک انتصاب رییس دادگستری و همچنین فرا رسیدن هفته قضاییه، به تبیین ارزشهای انقلاب پرداخت و گفت: شهرداری نهادی مردمی و کار آن خدمات رسانی به شهروندان است.

وی با اشاره به گستردگی و توسعه روزافزون شهر سیرجان و افزایش جمعیت و سرانه جمعیتی و شهری، خواستار تعامل هر چه بیشتر حوزه ی قضایی شهرستان با مدیریت شهری شد.

همچنین در این دیدار محمد اسماعیل خواجویی رییس شورای شهر سیرجان با بیان برخی مشکلات موجود تصریح کرد: امیدواریم با ارتباط و تعامل بیشتر بتوانیم در راستای جلب رضایت شهروندان مشکلات موجود را برطرف کنیم.

در ادامه همچنین یدالله سپهری رییس دادگستری سیرجان با اشاره به ایجاد تعامل بیشتر بدون جانبداری در راستای احقاق حقوق و جلب رضایت شهروندان افزود: دستگاه قضا در جامعه از حساسیت و اهمیت خاصی برخوردار است و این مجموعه موجب ایجاد آرامش و آسایش در جامعه می‌شود و در این راستا برای تعامل بیشتر با مجموعه شهرداری و شورا نهایت همکاری را خواهد داشت.

 • از همسران و مادران فرزند شهید شاغل در شهرداری تجلیل شد
  همزمان با سالروز وفات حضرت ام‌البنین(س) و روز تکریم مادران و همسران شهدا، طی مراسمی از همسران و مادران فرزند شهید شاغل در شهرداری سیرجان تجلیل شد. به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، در این آیین که عصر امروز با حضور امام جمعه، شهردار سیرجان، رییس و اعضای شورای شهر، معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری سیرجان، دادستان دادسرای نظامی و تنی چند از مسوولین برگزار شد، علی‌اکبر کریمی‌پور شهردار سیرجان ضمن ادای احترام ب
 • فراخوان جشنواره دیوار نگاری
 • به ابتکار شهردار سیرجان / آغاز به کار شهردار شب
  شهردار سیرجان با هدف پیشبرد سریع‌تر و سرعت‌بخشی به حل مشکلات و رفع موانع در حوزه مدیریت شهری دستور راه‌اندازی شهردار شب را صادر کرد.   به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری، دکتر علی‌اکبر کریمی‌پور در تشریح این خبر گفت: با توجه به این‌که پس از پایان ساعت کاری در شهرداری، صرف نظر از واحدهای نظارتی و پیمانکاری، فعالیت سایر بخش‌ها مانند سایر ادارات تا صبح روز بعد تعطیل می‌شود، تصمیم گرفته شد که از این پس برای
 • با هدف جلوگیری از ایجاد حادثه و رفع خطر
  اولین جلسه کارگروه ایمنی ساختمان روز چهارشنبه گذشته در محل سالن کنفرانس شهرداری برگزار شد.   به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، دکتر سودابه شهبا مدیر واحد HSE شهرداری با اعلام این خبر گفت: هدف کارگروه مذکور، بررسی ساختمان‌ها و بناهای موجود از لحاظ وضعیت ایمنی و مقابله با خطرات و حوادث احتمالی و همچنین بازرسی فرایند ساختمان‌سازی از لحاظ رعایت اصول ایمنی و حفاظت فردی در کارگاه‌های فردی است.
 • تبريك شهردار، رييس و اعضاي شوراي اسلامي شهر سيرجان به مناسبت نائب قهرماني تيم فوتبال بانوان شهرداري سيرجان
 • توجه ویژه شهرداری به انتقادهای مردمی
  شهردار، رئیس و یکی از اعضای شوراي اسلامي شهر با حضور در دفتر دادستان شهرستان به بحث و گفت‌وگو پیرامون مسائل شهر پرداختند. به گزارش روابط عمومی شهرداري و شورای اسلامی شهر سیرجان، در این دیدار ابتدا حسن خدامی؛ رئیس شورا گزارشی از عملکرد این مجموعه ارائه داد و از همراهی دستگاه قضا با شورا تشکر کرد. همچنین حمزه صادقی نیز بر لزوم حفظ همدلی موجود بین شورا و دستگاه قضا پای فشرد. در ادامه این دیدار،

سایت های مرتبط

                                                          

اطلاعات تماس

ساختمان مرکزی : سیرجان - میدان انقلاب 

تلفن : ۴۱۳۲۵۰۰۰ ۰۳۴  - ایمیل : info@Sirjan.ir

کد پستی : 7814757331  دورنگار : 42206659 034

مدیریت وپشتیبانی پرتال : 41325065 034

 

مدیریت ارتباطات (روابط عمومی)

سیرجان - خیابان دکتر شریعتی 

تلفن : 41325056 034

ایمیل :  Pr@Sirjan.ir

اینستاگرام : sirjan.municipality