28 شهریور 1400
BannerBannerBanner

مدیر فرهنگسرای شهرداری سیرجان از آغاز ثبت نام کلاس های فرهنگی و هنری ویژه ترم تابستانی خبر داد.

به گزارش واحدخبر مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، مهدی بهره مند با بیان این مطلب گفت: نامنویسی دوره های آموزشی در فرهنگسرا در بخش های مختلف فرهنگی و هنری به مدت ده روز (از 18 تا 28 خردادماه جاری) به صورت روزانه انجام خواهد داشت.

وی هدف از برپایی این دوره های آموزشی را ارتقای سطح توانمندی فرزندان همشهریان و غنی سازی اوقات فراغت آنها دانست و یادآورشد: امید است با برپایی این دوره ها گامی موثر در راستای توسعه فعالیت های فرهنگی و آموزشی برداشته شود.

مدیر فرهنگسرای شهرداری سیرجان با اشاره به اینکه این کلاس ها در بخش های مختلف فرهنگی، هنری و مهارتی و فعالیت های فوق برنامه برگزار می شود، تصریح کرد: این دوره های آموزشی برای سنین مختلف از 7 تا 16 سالگی برای علاقه مندان در نظر گرفته شده و با توجه به محدوديت نامنویسی در ترم تابستان، تمامی كلاسهاي موسيقي ويژه كودك و نوجوان (تا سن 16 سالگی) است.

مهدی بهره مند اضافه کرد: این مجموعه فرهنگی بنا به وظیفه ذاتی و در راستای تقویت مبانی فرهنگی و فکری شهروندان به خصوص کودکان و نوجوانان، این دوره ها را طی یکسال و مستمر برگزار کرده، ولی در دوره تابستان پربارتر و با نشاط تر برگزار خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: علاقه مندان برای نامنویسی و حضور در این دوره ها می توانند به آدرس فرهنگسرا (واقع در بلوار هجرت) مراجعه و یا با شماره تلفن: 4-42336201 و شماره همراه: 09338971590 تماس حاصل کنند.

گفتنی است در این دوره، کلاس قرآن (كودك و نوجوان)، تفسير موضوعي نهج البلاغه، نقاشي (كودك و نوجوان)، تئاتر (كودك و نوجوان)، شاهنامه خوانی (كودك و نوجوان)، موسيقي كودك (بلز- فلوت)، شعر و ادبيات (كودك و نوجوان)، گويندگي و فن بيان (كودك و نوجوان)، ساخت ظروف سفالی و سرامیکی، شطرنج (كودك و نوجوان)، زيبانويسي و خط تحريري (كودكان- بزرگسالان)، خوشنويسي، طراحي و نقاشي، عكاسي، تئاتر بزرگسالان (بازيگري)، داستان نویسی و فیلمنامه نویسی، فن بيان و سخنوري (بزرگسالان)، چرم دوزي و نمددوزی، هوش مالی کودکان، معرق و منبت كاري، گليم بافي و پته دوزي، نقطه کوبی، موسيقي ( دف- تار - سه تار- كمانچه- عود-گيتار- ويلن- كيبورد)، كارگاه هاي مهارتهاي همسرداري و خانواده موفق، كارگاه مهارتهاي تربيت جنسي فرزندان و فرزندپروري برگزار خواهد شد.

 • رونمایی از طرح گذر فرهنگی گلیم سیرجان
  در چهارمین سالروز ثبت شهر سیرجان به عنوان شهر جهانی گلیم از گذر فرهنگی گلیم سیرجان با حضور مدیران و مسئولین شهرستان سیرجان و استان و جمعی از علاقه مندان به فرهنگ و هنر رونمایی شد.به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، در این مراسم که در خیابان گلیم برگزار شد همچنین دبیرخانه شهر جهانی گلیم افتتاح شد. شهباز حسن پور نماینده، مهندس عسکری سرپرست شهرداری، فرماندار ویژه سیرجان، رئیس و اعضای شورای شه
 • پروژه شهر نور افتتاح شد
    فاز اول پروژه شهر نور با حضور علی زینی وند استاندار کرمان افتتاح شد.
 • سرپرست شهرداری سیرجان و تنی چند از مدیران شهرداری از روند پیشرفت پرژه های در حال احداث شهرداری سیرجان بازدید کرد.
  به گزارش امور رسانه مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان امیر محمد عسکری امروز از فعالیت های عمرانی در حال انجام توسط معاون عمرانی شهرداری سیرجان بازدید و در جریان پیشروی روند این پروژها قرار گرفت. سرپرست شهرداری در بازدید از پروژه‌های در دست اجرای شهرداری سیرجان ، بر سرعت بخشی و تکمیل باکیفیت پروژه‌های نیمه تمام تاکید نموده و اظهار
 • امیر محمد عسکری سرپرست شهرداری سیرجان شد
  در اولین جلسه علنی شورای شهر سیرجان در دوره ششم  سرپرست شهرداری سیرجان انتخاب گردید روز پنجشنبه در جریان جلسه علنی  و پس از بحث و بررسی پیرامون مسائل مربوط به انتخاب سرپرست و بررسی گزینه های  معرفی شده توسط اعضاء شورا نهایتا امیر عسکری از بین لیست پیشنهادی با هفت رای موافق ببه عنوان سرپرست شهرداری انتخاب و معر
 • آسفالت معابر به صورت گسترده در حال انجام است
  عملیات آسفالت معابر و خیابانهای شهر سیرجان به صورت گسترده با هدف ارایه خدمات مطلوب به شهروندان در حال انجام است. در این طرح عملیات گسترده آسفالت اساسی و لکه گیری با رعایت اصول فنی و زیرسازی های لازم با کیفیت مطلوب انجام می شود و روان سازی تردد شهروندان، ارتقا کیفی، بهسازی معابر و مناسب‌ سازی محیط، سیما و منظر شهری در این اقدام مدنظر مدیریت شهری قرار دارد.
 • نتایج جلسه داوری میدان قدس


امیر محمد عسکری

سرپرست شهرداری سیرجان 
  
    

سایت های مرتبط

                                                          

اطلاعات تماس

ساختمان مرکزی : سیرجان - میدان انقلاب 

تلفن : ۴۱۳۲۵۰۰۰ ۰۳۴  - ایمیل : info@Sirjan.ir

کد پستی : 7814757331  دورنگار : 42206659 034

مدیریت وپشتیبانی پرتال : 41325065 034

 

مدیریت ارتباطات (روابط عمومی)

سیرجان - خیابان دکتر شریعتی 

تلفن : 41325056 034

ایمیل :  Pr@Sirjan.ir

اینستاگرام : sirjan.municipality