07 بهمن 1400
BannerBannerBanner

شهردار سیرجان و مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری به همراه تنی چند از مدیران شهرداری صبح روز پنجشنبه از محل احداث کتابخانه مرکزی سیرجان بازدید کردند.

به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، رضا سروش نیا در این بازدید گفت: شهر سیرجان فردا (شنبه بیست و ششم آبان) شاهد رخداد بزرگ فرهنگی خواهد بود و کلنگ احداث کتابخانه مرکزی سیرجان با حضور معاون پارلمانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی، نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس، فرماندار ویژه، تنی چند از مسوولین شهری و استانی و جمعی از اهالی فرهنگ به زمین زده می شود.

شهردار سیرجان افزود: زمینی واقع در بلوار سیدجمال (ضلع جنوبی پارک ملت) برای احداث کتابخانه مرکزی سیرجان در نظر گرفته شده است.

وی در خصوص ویژگی های این پروژه تصریح کرد: بخش عمده اعتبارات این پروژه توسط خیر سیرجانی تامین می شود و وابسته به بودجه های دولتی نیست و امید است روند احداث این پروژه با سرعت انجام شود.

شهردار سیرجان اضافه کرد: در طراحی این کتابخانه تلاش خواهد شد ضمن تامین تمامی زیر ساخت های یک کتابخانه جامع، مدرن و استاندارد به معماری بومی نیز توجه ویژه شود و این پروژه پس از بهره برداری، بزرگترین کتابخانه منطقه جنوب شرق کشور خواهد بود.

 • از همسران و مادران فرزند شهید شاغل در شهرداری تجلیل شد
  همزمان با سالروز وفات حضرت ام‌البنین(س) و روز تکریم مادران و همسران شهدا، طی مراسمی از همسران و مادران فرزند شهید شاغل در شهرداری سیرجان تجلیل شد. به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، در این آیین که عصر امروز با حضور امام جمعه، شهردار سیرجان، رییس و اعضای شورای شهر، معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری سیرجان، دادستان دادسرای نظامی و تنی چند از مسوولین برگزار شد، علی‌اکبر کریمی‌پور شهردار سیرجان ضمن ادای احترام ب
 • فراخوان جشنواره دیوار نگاری
 • به ابتکار شهردار سیرجان / آغاز به کار شهردار شب
  شهردار سیرجان با هدف پیشبرد سریع‌تر و سرعت‌بخشی به حل مشکلات و رفع موانع در حوزه مدیریت شهری دستور راه‌اندازی شهردار شب را صادر کرد.   به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری، دکتر علی‌اکبر کریمی‌پور در تشریح این خبر گفت: با توجه به این‌که پس از پایان ساعت کاری در شهرداری، صرف نظر از واحدهای نظارتی و پیمانکاری، فعالیت سایر بخش‌ها مانند سایر ادارات تا صبح روز بعد تعطیل می‌شود، تصمیم گرفته شد که از این پس برای
 • با هدف جلوگیری از ایجاد حادثه و رفع خطر
  اولین جلسه کارگروه ایمنی ساختمان روز چهارشنبه گذشته در محل سالن کنفرانس شهرداری برگزار شد.   به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، دکتر سودابه شهبا مدیر واحد HSE شهرداری با اعلام این خبر گفت: هدف کارگروه مذکور، بررسی ساختمان‌ها و بناهای موجود از لحاظ وضعیت ایمنی و مقابله با خطرات و حوادث احتمالی و همچنین بازرسی فرایند ساختمان‌سازی از لحاظ رعایت اصول ایمنی و حفاظت فردی در کارگاه‌های فردی است.
 • تبريك شهردار، رييس و اعضاي شوراي اسلامي شهر سيرجان به مناسبت نائب قهرماني تيم فوتبال بانوان شهرداري سيرجان
 • توجه ویژه شهرداری به انتقادهای مردمی
  شهردار، رئیس و یکی از اعضای شوراي اسلامي شهر با حضور در دفتر دادستان شهرستان به بحث و گفت‌وگو پیرامون مسائل شهر پرداختند. به گزارش روابط عمومی شهرداري و شورای اسلامی شهر سیرجان، در این دیدار ابتدا حسن خدامی؛ رئیس شورا گزارشی از عملکرد این مجموعه ارائه داد و از همراهی دستگاه قضا با شورا تشکر کرد. همچنین حمزه صادقی نیز بر لزوم حفظ همدلی موجود بین شورا و دستگاه قضا پای فشرد. در ادامه این دیدار،

سایت های مرتبط

                                                          

اطلاعات تماس

ساختمان مرکزی : سیرجان - میدان انقلاب 

تلفن : ۴۱۳۲۵۰۰۰ ۰۳۴  - ایمیل : info@Sirjan.ir

کد پستی : 7814757331  دورنگار : 42206659 034

مدیریت وپشتیبانی پرتال : 41325065 034

 

مدیریت ارتباطات (روابط عمومی)

سیرجان - خیابان دکتر شریعتی 

تلفن : 41325056 034

ایمیل :  Pr@Sirjan.ir

اینستاگرام : sirjan.municipality