27 مرداد 1401

ریزش آوار بر روی کارگران پروژه فاضلاب دو مصدوم و یک فوتی برجای گذاشت.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی سیرجان،در پی تماس تلفنی شهروندان با سامانه  مبنی بر ریزش آوار بر روی کارگران و مدفون شدن یک نفر در پروژه فاضلاب انتهای بلوار فاطمیه(بلوار شاهد)،ستاد فرماندهی بلافاصله در ساعت 16:51 مورخ 1400/04/27 آتش نشانان ایستگاه شماره یک را به محل حادثه اعزام کرد.

حامد موذنی رئیس ایستگاه شماره یک سازمان آتش نشانی در این باره گفت:سه نفر از کارگران در داخل کانال (پروژه فاضلاب) مشغول کار بددند که ناگهان دیواره کانال به دلیل نامعلومی ریزش کرده و در زیر خاک گرفتار شده بودند.

وی ادامه داد:قبل از رسیدن آتش نشانان به محل حادثه دو نفر ار کارگران توسط افراد حاضر در محل بیرون آورده شده بودند و یک نفر اقای 55 ساله در زیر آوار مدفون شده بود.

وی تصریح کرد:آتش نشانان پس از بررسی و دریافت اطلاعات اولیه،جستجو برای یافتن فرد در زیر آوار را آغاز کردند و پس از چهل دقیقه تلاش بی وقفه موفق شدند فرد را از زیر خروارها خاک به بیرون منتقل کنند.

موذنی در پایان افزود:متأسفانه به رغم تلاش مداوم نیروها، فرد مذکور در زیر آوار جان خود را از دست داده بود و جنازه جهت انجام مراحل قانونی تحویل نیروی انتظامی داده شد.