12 بهمن 1401

معاون فني و شهرسازي شهرداري سيرجان خبر از فاز جديد احداث زيرگذر شيخ فضل‌اله نوري داد.مهندس زيدآبادي در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: در هفته جاري مهندس ذهتابیان سرپرست گروه نظارت راه آهن جمهوری اسلامی ایران از روند اجرای عملیات زیرگذر شیخ فضل اله نوری بازدید كردند و با توجه به تحویل باکسهای پیش ساخته جهت اجرای زیرگذر مذکور طی یک ماه آینده عملیات نصب باکسها و بتن ریزی دیواره های حایل اجرا خواهد شد.

وي افزود: بازدیدي نيز از پل‌های روگذر تقاطع خط راه آهن جاده سیرجان – شهربابک در مجاورت شرکت پسته و تقاطع روستای شریف آباد به عمل آمد که در سنوات گذشته توسط راه آهن جمهوری اسلامی به صورت نیمه تمام و برروی یک باند از جاده اجرا شده و باند دوم آن نيمه كاره رها شده است.
معاون شهردار ادامه داد: نظر به ترافیک سنگین محورهای مذکور که در حال حاضر این پلها جوابگو تردد وسیله نقلیه در مسیر نمی‌باشند و کاهش عرض در این نقاط، تصادفات و خطرات فراوانی را برای شهروندان ایجاد نموده است كه با توجه به اینکه عملیات ابنیه بتنی آن اجرا گردیده است توانستيم قول مساعد سرپرست گروه نظارت راه آهن جمهوری اسلامی ایران جهت احداث باند دوم اين پل‌ها را بگيريم.
مهندس زيدآبادي تصريح كرد: طبق قانون مناسب سازی معابر ویژه معلولین و سالمندان ومصوبات کمیته مناسب سازی شهرستان، موانع فلزی اجرا شده پیاده روها كه درگذشته صورت گرفته بود به منظور عبور معلولین با ویلچر در رمپ ورودی پیاده روها نسبت به کوچه ها طی سه ماه گذشته اصلاح شد. این اقدامات در پیاده روهای مرکزی و ورودی پارکهای سطح شهر انجام گردیده است.