27 مرداد 1401

اخبار شهرداری سیرجان

مدیران عامل باشگاه‌های: شهرداری سیرجان، پرسپولیس، فولاد خوزستان، سپاهان، شهر خودرو، آلومینیوم اراک و خوشه طلایی ساوه برای کسب تنها کرسی پست‌ «نماینده مدیرعامل باشگاه‌ها در هیئت‌رئیسه فدراسیون فوتبال ایران» به رقابت می‌پردازند و همزمان با انتخاب رییس فدراسیون فوتبال هشتم شهریور‌ماه برگزار می‌شود. 

به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری علی‌اکبر کریمی با حضور در نماز جمعه این هفته ضمن تقدیر از همراهی امام جمعه، نماینده مردم در مجلس و اعضای شورای اسلامی شهر به ارائه گزارش عملکرد چند ماهه شهرداری پرداخت.

کریمی پور با تبریک دهه امامت و ولایت اظهار داشت: در مجموعه شهرداری در تلاشیم تا با رفع تبعیض و برخورداری تمام شهروندان از خدمات یکسان و مطلوب، شهری در خور شأن مردم سیرجان داشته باشیم.

وی افزود: از آغاز خدمتگذاری به مردم سیرجان در جایگاه شهردار در سیرجان تاکنون ۲۰۲ معبر را آسفالت کردیم. اگر دستگاه‌های همکار حفاری نداشته باشند و همکاری کنند، سرعت ما در آسفالت معابر افزایش می‌یابد.

 

رییس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سیرجان از تعمیر و راه اندازی سیستم کولر (برودتی) تمامی دستگاههای اتوبوس درون شهری دارای سیستم خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، جواد نویدی با بیان این خبر افزود: واحد تعمیرگاه سازمان حمل و نقل طی دو ماه اخیر نسبت به تعمیر و راه اندازی کولرهای ۳۵ دستگاه اتوبوس ناوگان حمل و نقل درون شهری اقدام و رانندگان موظف به استفاده از کولر برای مسافران هستند.

وی افزود: مجموعه سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سیرجان در راستای ارایه خدمات مطلوب و شایسته و نیز سرویس دهی مناسب به شهروندان، تمام تلاش خود را بکار میگیرد.