14 خرداد 1399

به گزارش واحد خبر روابط عمومي شهرداري و شوراي اسلامي شهر سيرجان، در اين نمايشگاه 35 اثر نقاشي از آثار علي نجمي نژاد هنرمند سيرجاني از ديروز به مدت يك هفته در نگارخانه راز به نمايش درآمد.

علي نجمي نژاد مسوول برگزاري نمايشگاه گفت: براي اولين بار 35 اثر از آثار خود را كه به طور خودآموزي و با استفاده از كتاب و مقالات هنري به تصوير كشيده شده است را در قالب نمايشگاه هفت رنگ برگزار كردم.

اين هنرمند با بيان اينكه مدت 5 سال به طور حرفه‌اي نقاشي را انجام مي‌دهد و به تصوير كشيدن 35 اثر موجود در نمايشگاه فرهنگسرا بالغ بر 4 سال زمان صرف شد بيان كرد: از كودكي علاقه‌زيادي به نقاشي كشيدن داشتم و همين علاقه در وجودم بيشتر شد كه در نهايت تصميم گرفتم اين هنر را به به صورت حرفه‌اي انجام دهم.

وي هدف از برپايي اين نمايشگاه را آشنايي بيشتر مردم و علاقه‌مندان هنر با آثار خود دانست و ضمن دعوت از شهروندان براي بازديد از نمايشگاه هفت رنگ يادآور شد: به علاقه‌مندان و كساني كه مايلند به هنر نقاشي روي بياورند پيشنهاد مي‌كنم كه در اولين قدم حساب شده و با اطلاعات كامل از نقاشي وارد فعاليت شوند تا بتوانند زودتر به نتيجه مطلوب برسند.

علي نجمي نژاد ضمن قدرداني از مسوول فرهنگسرا و كساني كه در برپايي اين نمايشگاه نقش داشتند بيان كرد: قصد دارم در شهرهاي شيراز و بندرعباس نيز اين آثار را به منصه ظهور بنشانم.

 

اطلاعات تماس

ساختمان مرکزی : سیرجان - میدان انقلاب 

تلفن : ۴۱۳۲۵۰۰۰ ۰۳۴  - ایمیل : info@Sirjan.ir

کد پستی : 7814757331  دورنگار : 42206659 034

مدیریت وپشتیبانی پرتال : 41325065 034

 

مدیریت ارتباطات (روابط عمومی)

سیرجان - خیابان دکتر شریعتی 

تلفن : 41325056 034

ایمیل :  Pr@Sirjan.ir

Template Design:Dima Group