14 اسفند 1399

آتش سوزی در انبار کاه یک گاوداری با حضور آتش نشانان دو ایستگاه مهار و کاملا خاموش شد.

 به گزارش روابط عمومی سازمان، همزمان با رخداد این حادثه و تماس شهروندان با سامانه 125، بلافاصله نیروهای عملیاتی ایستگاه های یک و دو با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سیرجان، ساعت 11:36 پیش از ظهر امروز به انتهای مکی آباد اعزام شدند.

علی رضایی معاون عملیات سازمان در مورد این حادثه گفت:انبار کاه گاوداری به دلیل نامعلومی دچار آتش سوزی شده بود و آتش به سرعت در حال گسترش و سرایت به قسمت های دیگر گاوداری از جمله محل نگهداری گاوها بود.

وی افزود:با توجه به حجم بالای کاه انباشته شده در این انبار، دود و حرارت زیادی محیط را فرا گرفته و عملیات اطفاء حریق را دچار کندی کرده بود که آتش نشانان با استفاده از تجهیزات تنفسی از چند جناه به حریق مورد نظر حمله کرده و در ابتدا از سرایت آتش به محل نگهداری گاوها جلوگیری بعمل آوردند و سپس عملیات اطفاء حریق را آغاز کردند.

رضایی اضافه کرد:با توجه به اینکه کاه از داخل در حال سوختن بود لذا با استفاده از چند دستگاه تانکر آب کمکی و سه دستگاه لودر همزمان با عملیات اطفاء قسمت های اطفاء شده به وسیله لودرها به بیرون از گاوداری منتقل شدند.

وی در پایان خاطرنشان کرد:خوشبختانه در این عملیات که حدود هفت ساعت به طول انجامید به هیچ کس آسیبی نرسید و فقط خسارت مالی زیادی به مالک گاوداری وارد گردید.

سایت های مرتبط

                                                          

تماس با آتش نشانی

ساختمان اداری : سیرجان - چهار راه قریب - ابتدای خیابان وحید
تلفن : ۴۲۲۰۶۰۵۰ ۰۳۴ 
کد پستی : ۷۸۱۵۶۳۳۳۳۶ فکس : ۴۲۳۳۸۶۰۱ ۰۳۴

Template Design:Dima Group