14 اسفند 1399

برخورد شدید و مرگبار یک دستگاه خودرو سواری با دهانه پل واقع در محور سیرجان-شیراز، آتش نشانان را به محل حادثه کشاند.

به گزارش روابط عمومی سازمان، با اعلام وقوع این حادثه به سامانه 125، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سیرجان بلافاصله آتش نشانان ایستگاه یک را ساعت 16:30 عصر امروز به کیلومتر 15 محور سیرجان-شیراز اعزام کرد.

این گزارش حاکیست:یک دستگاه خودرو سواری پراید دارای پنج نفر سرنشین به علت نامعلومی به شدت با دهانه پل واقع در محور سیرجان-شیراز برخورد کرد.

بر اساس این گزارش:یک نفر از سرنشینان در لحظه برخورد از شیشه خودرو به بیرون پرتاب شده و جان خود را از دست داده بود همچنین راننده نیز در داخل خودرو گرفتار و بقیه سرنشینان دچار آسیب دیدگی شدند.

در پایان این گزارش آمده است:نیروهای آتش نشانی به سرعت پس از قرار دادن علائم هشدار دهنده در اطراف صحنه حادثه و قطع جریان برق خودرو، با احتیاط کامل و در حضور عوامل اورژانس با بکارگیری تجهیزات هیدرولیکی قسمتی از بدنه خودرو سواری را برش دادند و راننده خودرو را از داخل اتاقک به بیرون منتقل کرده و به همراه مابقی مصدومان تحویل عوامل اورژانس دادند.

گفتنی است؛ طبق اعلام عوامل اورژانس، راننده خودرو نیز جان خود را از دست داد تا این حادثه تلخ، جان دو نفر از هموطنان را بگیرد.

 

سایت های مرتبط

                                                          

تماس با آتش نشانی

ساختمان اداری : سیرجان - چهار راه قریب - ابتدای خیابان وحید
تلفن : ۴۲۲۰۶۰۵۰ ۰۳۴ 
کد پستی : ۷۸۱۵۶۳۳۳۳۶ فکس : ۴۲۳۳۸۶۰۱ ۰۳۴

Template Design:Dima Group