08 بهمن 1399

واژگونی یک دستگاه تریلر حامل بنزین،آتش نشانان را به محور سیرجان بندر عباس کشاند.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی سیرجان در پی تماس تلفنی با سامانه 125 مبنی بر واژگونی یک دستگاه تریلر حامل بنزین ظهر دیروز ساعت 13:45در محور سیرجان بندر عباس(لاین برگشت به سیرجان کیلومتر10)،بلافاصله ستاد فرماندهی آتش نشانان ایستگاه شماره 2 وآتش نشانی نجف شهر را به محل حادثه اعزام کرد.

آتش پاد سوم مهدی فیروزآبادی که با حضور در محل حادثه فرماندهی این عملیات را در اختیار گرفت در این باره گفت:یک دستگاه تریلر حامل بنزین که در محور سیرجان بندرعباس در حال حرکت بود به علت نامعلومی از مسیر اصلی خود خارج و در حاشیه جاده واژگون گردید.

وی افزود:آتش نشانان پس از رسیدن به محل اعلام شده ضمن ایمن سازی محل حادثه متوجه نشتی بنزین از تانکر شدند وبلافاصله با استفاده از تجهیزات خود در چند نقطه مستقر وآماده مقابله با هر گونه حادثه ثانویه از جمله آتش سوزی شدند.

مدیر عامل سازمان آتش شنانی خاطر نشان کرد:نیروهای آتش نشانی با رعایت نکات ایمنی لازم و با کمک 2 دستگاه جرثقیل تریلر و تانکر آن به حالت اولیه بازگردانده وبه روی چرخ ها مستقر کردند.

فیروزابادی در پایان تصریح کرد:خوشبختانه در این حادثه به هیج کس اسیبی نرسید وبا حضور به موقع آتش نشانان از ایجاد یک حادثه دلخراش جلوگیری به عمل اوردند.

سایت های مرتبط

                                                          

تماس با آتش نشانی

ساختمان اداری : سیرجان - چهار راه قریب - ابتدای خیابان وحید
تلفن : ۴۲۲۰۶۰۵۰ ۰۳۴ 
کد پستی : ۷۸۱۵۶۳۳۳۳۶ فکس : ۴۲۳۳۸۶۰۱ ۰۳۴

Template Design:Dima Group