12 اسفند 1399

به گزارش مدیریت روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سیرجان ، در پیام آتشپاد سوم مهدی فیروزآبادی آمده است :

با کمال شعف و شادمانی میلاد فرخنده پیامبر مهربانی و اخلاق، حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی(ص) و حضرت امام جعفر صادق(ع)، ششمین اختر تابناک امامت و ولایت و مؤسس مذهب جعفری و فرارسیدن هفته وحدت را به تمامی هم وطنان به ویژه همکاران ارزش آفرینم در سازمان آتش نشانی سیرجان تبریک و شادباش عرض می کنم.

با فرا رسیدن ایام میلاد فرخنده نبی مکرم اسلام بار دیگر نسیم وحدت و عطر دوستی در میان امت اسلامی وزیدن گرفت.
هفته وحدت نماد همدلی، اخوت و یکپارچگی ملت اسلامی وتحکیم پیوند مسلمانان با یکدیگر است. به برکت میلاد نور، پیام آورتوحید، رسول وحدت، حضرت محمّد (ص) بود که با بعثت خویش، شعار برادری و پیمان اخوت را برای جوامع بشری به ارمغان آمد.

همانگونه که پیامبر گرامی اسلام (ص) با حضور پر برکت خود جهان هستی را معنایی دیگر بخشیدند و مردم مظلوم و آزاده سراسر گیتی را از انوار ملکوتی اسلام عزیز ، دین رحمت و شفقت ، صلح و عدالت بهره مند ساخت در هفته وحدت نیز بر همه مسلمانان واجب است که میثاق ها را مستحکم و پیمان ها را استوارتر گردانند و بر وحدت هر چه بیشتر مذاهب اسلامی تاکید نمایند.

اینجانب به نمایندگی از خانواده سازمان آتش نشانی سیرجان از محضر خداوند سبحان،اتحاد،تداوم و تحکیم هر چه بیشتر روابط برادرانه آحاد هموطنان گرامی را خواستارم.

* روابط عمومی سازمان آتش نشانی سیرجان *

 

 

سایت های مرتبط

                                                          

تماس با آتش نشانی

ساختمان اداری : سیرجان - چهار راه قریب - ابتدای خیابان وحید
تلفن : ۴۲۲۰۶۰۵۰ ۰۳۴ 
کد پستی : ۷۸۱۵۶۳۳۳۳۶ فکس : ۴۲۳۳۸۶۰۱ ۰۳۴

Template Design:Dima Group