16 اسفند 1399

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سیرجان ، شورای عالی انقلاب فرهنگی و با هدف آشنایی آحاد جامعه با عملکرد و خدمات شهرداری‌ها و دهیاری‌ها ، ارتقاء منزلت خانواده بزرگ شهرداری‌ها و دهیاری‌ها ، هم افزایی و افزایش همدلی و تعامل مردم و خانواده مدیریت شهری و روستایی و اطلاع‌رسانی در راستای آشنایی با رویکردها، ‌سیاست‌ها و برنامه‌های کشور در ارتباط با مدیریت شهری و روستایی ، روز چهاردهم تیرماه را به عنوان “روز شهرداری و دهیاری” نام گذاری کرد.

در پیام مدیرعامل سازمان آتش نشانی سیرجان آمده است :

بسمه تعالی

نقش شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در توسعه و آبادانی شهرها و روستاها بر همگان روشن بوده و شهرداری‌ها به عنوان یک نهاد خدماتی، فرهنگی و اجتماعی نقش مهم و اثرگذاری در پیشرف و آباداني شهر ، از هيچ تلاش و کوششي دريغ نمي ورزند و بي شک هر خدمتي که در جهت رفاه حال مردم صورت پذيرد موجب خشنودي خداوند متعال قرار مي گيرد.

بدیهی است که نباید در این راستا از ضرورت همکاری و تقویت تعامل بین دستگاه‌های اجرایی که زمینه ساز ارتقاء بیشتر سطح خدمات به مردم بوده، غافل شد. هرچه که بین دستگاه‌ها با مدیریت شهری ارتباط تنگاتنگ و با دید حفظ مصالح عمومی جامعه شکل بگیرد قطعا توسعه و عمران شهرها به شکلی بهتر محقق خواهد شد.

نامگذاری ۱۴تیرماه به عنوان روز «شهرداری و دهیاری» اقدامی ارزنده و فرصتی مغتنم است تا ضمن قدردانی و تجلیل از فعالیت های خالصانه و شبانه روزی خادمان مردم در عرصه های مختلف شهرداری و مدیریت شهری، به ارزیابی عملکرد و فعالیت های این نهاد اجتماعی به منظور ارتقای سطح خدمت رسانی به مردم پرداخته شود.

آتشپاد سوم مهدی فیروزآبادی ، ضمن قدردانی از تلاش خالصانه  و صادقانه پرسنل متعهد و تلاشگر شهرداری ، چهاردهم تیرماه روز شهرداری ها را به خانواده بزرگ شهرداری سیرجان  تبریک عرض نموده و  تعامل ، همکاری و همراهی  شهروندان با مجموعه مدیریت شهری را در کمال احترام ارج می نهد.

 

 

سایت های مرتبط

                                                          

تماس با آتش نشانی

ساختمان اداری : سیرجان - چهار راه قریب - ابتدای خیابان وحید
تلفن : ۴۲۲۰۶۰۵۰ ۰۳۴ 
کد پستی : ۷۸۱۵۶۳۳۳۳۶ فکس : ۴۲۳۳۸۶۰۱ ۰۳۴

Template Design:Dima Group