14 اسفند 1399

آتشپاد پاد سوم مهدی فیروزآبادی مدیرعامل سازمان آتش نشانی سیرجان در پیامی رحلت رهبر کبیر انقلاب اسلامی و قیام 15 خرداد را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سیرجان در متن این پیام آمده است :

سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی ( ره ) و قیام 15 خرداد ، بر ملت شریف ایران و تمامی عاشقان و رهروان ولایت تسلیت و تعزیب باد.

نام انقلاب شکوهمند اسلمی ایران همواره با نام قائد عظیم الشان آن ، حضرت امام خمینی (ره ) عجین شده است. بزرگ مردی که تنها به پشتوانه ایمان ، اعتقاد و آزادگی و به پشتوانه مردم همیشه در صحنه ایران ، کاخ حکومت ستم شاهی را ویران کرد و فصل نوینی فرا روی تاریخ ایران گشود.

حضرت امام خمینی ( ره ) که با یک عمر مجاهدت خستگی ناپذیر ، نظام مقدس جمهوری اسلامی را بر مبنای اسلام ناب محمدی (ص) بنیان نهاد و به عنوان الگو به جهانیان معرفی کرد.

قیام 15 خرداد نیز نقطه عطفی در شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ایران است. روزی که جمعی از مردان و زنان انقلابی و ایثارگر جان خویش در طبق اخلاص نهاده و به تأسی از مولای خود حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و با نثار خون خود سند آزادگی و استقلال مردمان این مرز و بوم را امضاء کردند و امروز بیش از پیش آوازه انقلاب شکوهمند اسلامی در جهان طنین انداز شده و آرمان های والای بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی با عبور از مرزهای جغرافیایی به عمق دل های سایر آزادیخواهان جهان نفوذ کرده و به ثمر نشسته است.

اینجانب ضمن بزرگداشت و ادای احترام به روح بلند و ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهدای گرانقدر قیام خونین 15 خرداد ، امیدوارم بتوانیم پاسدار آرمان های والای امام راحل و خون پاک شهدای والا مقام باشیم و برای اعتلای این نظام مقدس و سرافرازی ایران اسلامی تلاش کنیم.

 

سایت های مرتبط

                                                          

تماس با آتش نشانی

ساختمان اداری : سیرجان - چهار راه قریب - ابتدای خیابان وحید
تلفن : ۴۲۲۰۶۰۵۰ ۰۳۴ 
کد پستی : ۷۸۱۵۶۳۳۳۳۶ فکس : ۴۲۳۳۸۶۰۱ ۰۳۴

Template Design:Dima Group