31 شهریور 1399

بسم الله الرحمن الرحیم

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

امسال در آستانه استشمام نسیم دل انگیز بهار و عید نوروز ، کشور عزیزمان و پهنه وسیعی از جهان درگیر بیماری مهلک کرونا است. امید است با رعایت موارد و توصیه های بهداشتی این بیماری عالم گیر را شکست دهیم و با ماندن در خانه ، پرهیز از هرگونه سفر غیر ضروری در ایام نوروز چرخه این بیماری را قطع نماییم.

در پی شیوع این بیماری و به تبع سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سیرجان در صف اول مقابله با ویروس کرونا اقدامات لازم را در دستور کار خود قرار داده و تا پس از شکست این ویروس منحوس و بازگشت آرامش و سلامتی به جامعه ، فعالیت سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سیرجان ادامه دارد.

فرا رسیدن بهار پر طراوت این نشانه لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت و آغاز سال 1399 هجری شمسی را به پرسنل زحمتکش سازمان و خانوادهای محترم آنها تبریک می گویم و از خدای متعال برای هموطنان عزیزمان آرزوی سالی پر خیر و برکت ، همراه با سلامتی و موفقیت مسئلت دارم.

امیدوارم در سال پیش رو ابتدا با مدیریت نمودن بحران ناشی از کرونا ویروس در مسیر رشد و بالندگی گام برداریم و در جهت ارتقای سلامت اجتماعی و روانی مهین اسلامی مان کوشا باشیم.

                  

سایت های مرتبط

                                                          

تماس با آتش نشانی

ساختمان اداری : سیرجان - چهار راه قریب - ابتدای خیابان وحید
تلفن : ۴۲۲۰۶۰۵۰ ۰۳۴ 
کد پستی : ۷۸۱۵۶۳۳۳۳۶ فکس : ۴۲۳۳۸۶۰۱ ۰۳۴

Template Design:Dima Group