31 شهریور 1399

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی سیرجان: از اوایل شیوع ویروس کرونا تاکنون بیش از چندین اکیپ از سازمان آتش نشانی سیرجان ماموریت ضدعفونی اماکن و فضای عمومی شهری را در دستور کار خود قرار دادند و بر این اساس در اماکن پر تردد و دارای ریسک بیشتر حاضر شده و نسبت به ضدعفونی فضاها با محلول های ضدعفونی اقدام نموده اند.

آتشپاد سوم مهدی فیروزآبادی مدیرعامل سازمان آتش نشانی از حضور امام جمعه محبوب سیرجان جناب آقای حجت الاسلام و المسلمین حاج سید محمود حسینی ، شهردار محترم سیرجان جناب دکتر سروش نیا ، اعضای محترم شورای شهر سیرجان جناب دکتر عسکری ،جناب مهندس خدامی، جناب مهندس زینلی و سرکار خانم مهندس جهانشاهی، فرمانده محترم سپاه پاسداران سیرجان جناب سرهنگ باقری ، معاونت توسعه ، مدیریت و منابع جناب مهندس حسینی ، در کنار پرسنل سازمان آتش نشانی تشکر و قدردانی کردند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی سیرجان در مورد زمان فعالیت تیم های ضد عفونی در سیرجان خاطر نشان کرد: این تیم ها به شکل 24 ساعته فعالیت می کنند ، اما با توجه به اینکه خلوتی معابر بسیار مهم است ، فضاهایی مانند مراکز تجاری و ... در هنگام بامداد و نیمه شب ضدعفونی می شود.

آتشپاد سوم مهدی فیروزآبادی در پاسخ به اینکه عملیات آتش نشانان برای ضد عفونی اماکن و معابر تا چه زمانی ادامه خواهد داشت ؟ گفت : تا هر زمان که ویروس کرونا در کشورمان و سیرجان سلامت شهروندان را به مخاطره بیاندازد اقدامات سازمان آتش نشانی سیرجان برای مقابله با آن ادامه خواهد داشت.

وی بیان کرد: ویروس کرونا در کمین همگان نشسته و برای آلوده کردن انسانها، پیر و جوان نمی شناسد و فقط باید با دور ماندن از اجتماعات و رعایت نکات بهداشتی به مقابله با این بیماری منحوس و کشنده پرداخت و کار و تلاش پرسنل سازمان آتش نشانی سیرجان را که در خط مقدم پیشگیری با این بیماری هستند با مشکل مضاعف مواجه نساخت.

ایشان در پایان از کلیه پرسنل زحمتکش سازمان آتش نشانی که مدافعان پیشگیری لقب گرفتند تشکر کرد.

                           

                           

                           

                                          عکس از ( روابط عمومی سازمان)

 

سایت های مرتبط

                                                          

تماس با آتش نشانی

ساختمان اداری : سیرجان - چهار راه قریب - ابتدای خیابان وحید
تلفن : ۴۲۲۰۶۰۵۰ ۰۳۴ 
کد پستی : ۷۸۱۵۶۳۳۳۳۶ فکس : ۴۲۳۳۸۶۰۱ ۰۳۴

Template Design:Dima Group