30 مهر 1398

نماینده مردم سيرجان و بردسير در مجلس شوراي اسلامي و هيات همراه در روزهای پایانی سال 95، با حضور در دفتر شهردار سیرجان، با وی به گفتگو پرداخت و از اقدامات و فعالیت‌های شهرداری در سال گذشته تقدیر کرد.

به گزارش واحد خبر روابط عمومي شهرداري و شوراي اسلامي شهر سيرجان شهباز حسن پور نماينده مردم شريف سيرجان و بردسير در مجلس شوراي اسلامي در آخرين روز كاري سال ٩٥ به همراه هيات همراه به منظور قدردانی از اقدامات شهردار، با حضور در شهرداري سيرجان با داود قاسمی نژاد شهردار، مديران و پرسنل این شهرداري دیدار و گفتگو کرد.

 

داود قاسمي نژاد شهردار سيرجان ضمن قدردانی از زحمات نماينده ساعي مردم شريف سيرجان و بردسير در مجلس شوراي اسلامي در خصوص پيگيري‌هاي مختلف وی در خصوص اخذ مطالبات شهرداري از ادارات و شركت‌ها و همچنين ارایه گزارشي از فعاليت‌هاي مجموعه شهرداري سيرجان در سال ٩٥ گفت: خوشبختانه با استفاده حداكثري از تمامي امكانات و منابع موجود، به رغم كاهش جدي ساخت و ساز و درآمدها و ركود شديد اقتصادي، با صرفه جويي در هزينه‌هاي جاري در سال ٩٥ بخشي از ٢٠پروژه زيربنايي را كه در سال اقتصاد مقاومتي در ابتداي سال تعريف كرده‌ايم اجرا شد.

 

وی با تشريح فعاليت‌هاي شهرداري در ايام نوروز 96 و بهار طبیعت بیان کرد: با توجه به قرار داشتن شهر سيرجان به عنوان شاهراه ارتباطي ايران و تردد بيش از دو ميليون مسافر از اين شهر، اين شهرداري با اجراي ده‌ها پروژه و خدمات مختلف عمراني، فضاي سبز، فرهنگي و خدماتي و... به استقبال سال نو مي‌رود.

 

شهباز حسن پور ضمن تقدير از فعاليت‌هاي شهردار و مجموعه شهرداري سيرجان در راستای تحقق پروژه‌هاي زيربنايي و فعاليت‌هاي مختلف اين شهرداري در فرا رسيدن فصل بهار و نوروز، براي همه مردم و مجموعه شهرداري در سال جديد آرزوي موفقيت و توفيق خدمت به شهروندان از خداوند متعال خواستار شد.

اطلاعات تماس

ساختمان مرکزی : سیرجان - میدان انقلاب 

تلفن : ۴۱۳۲۵۰۰۰ ۰۳۴  - ایمیل : info@Sirjan.ir

کد پستی : 7814757331  دورنگار : 42206659 034

مدیریت وپشتیبانی پرتال : 41325065 034

 

مدیریت ارتباطات (روابط عمومی)

سیرجان - خیابان دکتر شریعتی 

تلفن : 41325056 034

ایمیل :  Pr@Sirjan.ir

Template Design:Dima Group