22 آبان 1398
BannerBanner

شهردار سیرجان از اجرای همزمان زیرسازی و آسفالت معابر در مسیرهای چندگانه و نیز پایان اجرای عملیات آسفالت لاین شرقی بلوار هجرت خبر داد.

به گزارش واحدخبر مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، رضا سروش نیا با اشاره به بحث مهم آسفالت معابر خاطرنشان کرد: مجموعه حوزه معاونت فنی و شهرسازی و سازمان عمران شهرداری سیرجان طی 3 ماه اخیر با بکارگیری تمام توان و تجهیزات خود، نسبت به ترمیم و بهسازی آسفالت، زیرسازی و جدولگذاری بسیاری از معابر سطح شهر اقدام کرده و در همین راستا بسیاری از کوچه ها و معابر سطح شهر تحت پوشش اجرای عملیات آسفالت قرار گرفت و این روند همچنان در دستور کار قرار دارد.

شهردار سیرجان تصریح کرد: از اواخر فروردین ماه امسال تاکنون (اواخر خرداد ماه) بالغ بر 20 معبر عمومی (کوچه و خیابان) با سطح آسفالت 47 هزار مترمربع و با اعتباری بیش از 29 میلیارد و 900 میلیون ریال تحت پوشش عملیات آسفالت قرار گرفته و هم اکنون نیز عملیات جدولگذاری، زیرسازی و آسفالت خیابان مولوی در حال انجام است.

وی شهرداری را نهاد مردمی با چالش های مالی زیادی دانست و یادآور شد: در راستای ارایه خدمات مطلوب به شهروندان و نیز به حداقل رساندن نارسایی‌های شهری، عملیات آسفالت معابر سطح شهر به طور جدی در دستور کار شهرداری قرار دارد و روند آسفالت برخی معابر به صورت شبانه روزی در حال انجام است.

رضا سروش نیا با بیان اینکه شهرداری باید در محوریت اصلی مدیریت شهری قرار گیرد، تصریح کرد: ترمیم آسفالت معابر شهری از جمله مطالبات اصلی شهروندان است و این اقدامات در راستای تسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه و عابرین پیاده و تامین رفاه حال شهروندان صورت می‌گیرد.

در ادامه همچنین معاون فنی و شهرسازی شهرداری سیرجان در این رابطه با اشاره به اینکه رفع نیازهای شهر باید الویت بندی شود که در این راستا آسفالت معابر، اولویت اصلی شهرداری است، اذعان داشت: تمام تلاش مجموعه شهرداری ارایه خدمات قابل قبول به شهروندان است و در این راستا برای جلب رضایتمندی همشهریان از تمام توان و امکانات موجود برای انجام فعالیت‌های بهتر به مردم استفاده خواهیم کرد.

رامین یگانه افزود: خیابان اصناف، خیابان ابوریحان، بلوار حرم تا حرم، کوی المهدی، خیابان اباذر غفاری، بلوار دکتر صادقی، پیست اسکیت بلوار چمران، خیابان خیام، خیابان یاسمن، کوی آباده، شهرک ابوالفضل، کوی مکی آباد و شهرک اندیشه از جمله معابری است که هم مسیر اصلی و هم تعداد زیادی از کوچه های فرعی آن نقاط آسفالت شده است.

وی ضمن پوزش از شهروندان، همکاری و همراهی مردم را یکی از عوامل اصلی پیشرفت شهرداری در راستای پیشبرد اهداف این مجموعه دانست و بیان کرد: بلوار هجرت یکی از معابر مهم و پرتردد است که با توجه به فرسودگی آسفالت مسیر، روند حذف آسفالت فرسوده، زیرسازی، تثبیت بستر، قیرپاشی و در نهایت آسفالت آن بعضا مشکلاتی را برای شهروندان به وجود آورد که ضمن پوزش از همشهریان، در راستای تسریع در روند اجرای عملیات آسفالت، تمام تلاش و توان عملیاتی خود را به کار گرفته و اجرای عملیات آسفالت لاین شرقی بلوار هجرت (از تقاطع بلوار شهید عباسپور تا بلوار سید احمد خمینی) طی روزهای اخیر به پایان رسید و مسیر بازگشایی شد.

 • افتتاح نمایشگاه شهر کوچینگ توسط نخست وزیر و مقامات ارشد ایالات ساراواک کشور مالزی
  در حاشیه همایش بین المللی شهرداران شهرها و روستاهای جهانی صنایع دستی در کشور مالزی انجام شد؛ نخست وزیر ایالت ساراواک کشور مالزی در همایش بین المللی شهرداران شهرها و روستاهای جهانی صنایع دستی، از غرفه شهرهای جهانی ایران در حوزه صنایع دستی در شهر کوچینگ ایالت ساراواک کشور مالزی بازدید کرد. به گزارش واحدخبر مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، همایش بین المللی شهرداران شهرها و روستاهای جهانی صنایع دستی در تاریخ
 • سیرجان میزبان رییس و اعضای شورای جهانی صنایع دستی
  شهردار سیرجان در حاشیه دیدار با رییس شورای جهانی صنایع دستی در کشور چین، از وی به منظور حضور در سیرجان شهر جهانی گلیم دعوت کرد. به گزارش واحدخبر مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، رضا سروش نیا در حاشیه همایش جهانی شهرداران شهرهای جهانی صنایع دستی در دو کشور چین و مالزی، با رزی گرین لس ( Rosy Greenlees ) رییس شورای جهانی صنایع دستی
 • حضور شهردار سیرجان در همایش بین المللی شهرداران شهرهای جهانی صنایع دستی
  رضا سروش نیا شهردار سیرجان که برای شرکت در همایش بین المللی شهرداران شهرهای جهانی صنایع دستی به شهر انکسی کشور چین سفر کرده بود، پس از ورود، با استقبال مقامات محلی، وارد این کشور شد. به گزارش واحدخبر مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، وی در این سفر که به دعوت رسمی شورای جهانی صنایع دستی و وزارت میراث فرهنگی ایران انجام شده است، علا
 • طرح نصب پلاک هوشمند افتخار شهدا در شهر سیرجان بزودی اجرا می شود
  شهردار سیرجان از اجرای طرح نصب پلاک هوشمند افتخار معرفی شهدا بر سردرب منازل خانواده های معزز شاهد شهر سیرجان خبر داد. به گزارش واحدخبر مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، رضا سروش نیا در خصوص اين طرح، اظهار كرد: اقدامات ارزشمند شهرداری سیرجان در راستای حفظ و حرمت خون شهدا سبب شده است در راستای ترويج فرهنگ ايثار و شهادت گام بردارد.
 • پیام تبریک شهردار سیرجان بمناسبت حلول ماه ربیع الاول
  شهردار سیرجان در پیامی حلول ماه ربیع الاول را به تمامی هموطنان و شهروندان تبریك و شادباش گفت. به گزارش واحدخبر مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، به مناسبت فرا رسیدن ماه ربیع الاول، رضا سروش نیا شهردار سیرجان، در پیامی حلول این ماه پر خیر و برکت را تبریک و تهنیت گفت.شهردار سیرجان در پیام خود آورده است:دگر بار ماه ربیع، م
 • رحلت جانگداز پیامبر اعظم (ص) و شهادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) تسلیت باد.
  به مناسبت فرا رسیدن ۲۸ صفر رحلت جانگداز پیامبر اعظم (ص) و شهادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع)، رضا سروش نیا شهردار سیرجان با صدور پیامی این روز را تسلیت گفت. متن پیام بدین شرح است: گام گذاشتن در مسیر معرفت و حقانیت ائمه و بزرگانی چون آنها می تواند انسان ها و جهان بشریت را بسوی سعادت دنیوی و اخروی نزدیک کرده و مسیر توحید و تقوا را به ما نشان دهد. ماه صفر یکی از حزن انگیزترین ماههای قمری است؛ به همین منا
 • بی مسوولیتی اداره برق، شهرداری را دست به کار کرد
  تاریکی خیابان‌ها و نبود دید کافی در برخی معابر عمومی سطح شهر که زمینه ناامنی و وقوع تصادفات را فراهم میکند، یکی از مباحث مهمی است که طبق قانون باید توسط اداره توزیع برق سیرجان مورد بررسی قرار گیرد اما متاسفانه این بی مسوولیتی سبب شد تا شهرداری سیرجان جور این نهاد را در تامین روشنایی خیابان ها به دوش بکشد. به گزارش واحدخبر مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، طبق قانون اداره برق موظف به تامین روشنایی معابر شهری است ا
 • جلسه کمیته طرح طبقه‌بندی مشاغل کارگری استانداری کرمان برگزار شد.
  جلسه کمیته طرح طبقه‌بندی مشاغل کارگری استانداری کرمان، به منظور تطبیق حقوق پرسنل تحت پیمان سازمان عمران با حضور رضا سروش نیا شهردار سیرجان و تنی چند از مدیران و معاونین و مسوولین استانداری کرمان گردید.
 • لغو محدودیت گواهینامه پایه سه برای رانندگان حمل و نقل درون شهری
  رییس سازمان مدیریت حمل ونقل بار و مسافر شهرداری سیرجان از مجاز بودن رانندگی با گواهینامه پایه سه در حوزه حمل و نقل عمومی و لغو محدودیت آن خبر داد.
 • شهرداری سیرجان پیشگام بهسازی آثار تاریخی و گردشگری
  رضا سروش نیا شهردار سیرجان بهمراه فریدون فعالی سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان و تنی چند از مسوولین شهری، امروز از آثار تاریخی و اماکن گردشگری سیرجان بازدید کردند. به گزارش واحدخبر مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، در این بازدید که از نخستین ساعات صبح امروز آغاز شد، شهردار سیرچان، سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان، سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان سیرجان و
 • لزوم توسعه فضای سبز در زندگی شهری
  مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سیرجان گفت: فضای سبز، به عنوان بخشی از ریشه و بافت شهری رابطه بسیار نزدیکی با زندگی مردم دارد و در حال حاضر یکی از ضرورت های اجتناب ناپذیر شهرداری است.
 • لزوم ثبت نام دانش آموزان در سامانه سپند
  مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سیرجان گفت: بر اساس ابلاغ كارگروه ماده ۱۸ شهرستان سیرجان، دانش آموزاني که قصد استفاده از سرویس مدارس را دارند باید در سامانه سپند (سامانه پایش ناوگان دانش آموزی) ثبت نام کنند.
 • آسفالت بیش از ۱۰۸ هزار مترمربع از معابر شهری
  شهردار سیرجان از آسفالت بیش از ۱۰۸هزار مترمربع از معابر شهری سیرجان با اعتباری بالغ بر ۹۸ میلیارد ریال از ابتدای امسال تا پایان مردادماه خبر داد.
 • لزوم تحول در پایانه‌های مسافربری و مدیریت آنها
  معاون عمرانی وزیر کشور گفت: نیازمند نگاه جدیدی در بحث پایانه‌های مسافربری و مدیریت آنها هستیم.

سایت های مرتبط

                                                          

اطلاعات تماس

ساختمان مرکزی : سیرجان - میدان انقلاب 

تلفن : ۴۱۳۲۵۰۰۰ ۰۳۴  - ایمیل : info@Sirjan.ir

کد پستی : 7814757331  دورنگار : 42206659 034

مدیریت وپشتیبانی پرتال : 41325065 034

 

مدیریت ارتباطات (روابط عمومی)

سیرجان - خیابان دکتر شریعتی 

تلفن : 41325056 034

ایمیل :  Pr@Sirjan.ir

Template Design:Dima Group