30 مهر 1398

اسماعیل اصطهباناتی مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سیرجان در پیامی هفتم مهر ماه ، روز آتش نشانی و ایمنی را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سیرجان در این پیام آمده است : واژه آتش نشان یا امدادگر ، مقدس ترین واژه یا اسم است که همیشه تداعی فرشته نجات را برای مردم دارد و جامعه او را مقدس و یک فرشته نجات می داند.

امروزه با توجه به بروز انواع آتش سوزی های کوچک و بزرگ و بالا بودن وقوع حوادث مختلف ، نیروهایی به عنوان تیم آتش نشانی و امداد نجات سازماندهی شده اند که می بایست در زمان بحرانی در خدمت شهروندان قرار گیرند ، امروزه در سایه بیداری این عزیزان است که ما در آرامش و اطمینان به سر می بریم.

این طلایه داران ایثارگر با استفاده از تجهیزاتی که در اختیارشان است سعی در خدمت رسانی به مردم را دارند. نباید از یاد برد که بسیاری از آتش نشانان در این راه متحل آسیب های جبران      ناپذیری در حین عملیات شده و به مقام شهادت نایل می شوند.

در یک کلام باید بگوئیم آتش نشانی شغل نیست بلکه عشق است و آتش نشانان طلایه داران عرصه ایثار هستند که برای نجات جان و مال مردم شبانه روزی در تلاش و کوشش هستند.

اینجانب ضمن قدردانی از خدمات شبانه روزی کلیه معاونین و آتش نشانان خدوم و زحمتکش سیرجان ، هفتم مهر ماه روز آتش نشانی و ایمنی را صمیمانه به شما عزیزان تبریک و تهنیت عرض می نمایم و آرزوی توفیق و تندرستی برای کلیه آتش نشانان فداکار کشور را از خداوند متعال خواستارم.

 

سایت های مرتبط

                                                          

تماس با آتش نشانی

ساختمان اداری : سیرجان - چهار راه قریب - ابتدای خیابان وحید
تلفن : ۴۲۲۰۶۰۵۰ ۰۳۴ 
کد پستی : ۷۸۱۵۶۳۳۳۳۶ فکس : ۴۲۳۳۸۶۰۱ ۰۳۴

Template Design:Dima Group