19 آذر 1398

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سیرجان، آتش پاد سوم مهدی فیروزآبادی با حضور در مجتمع گل گهر با جناب آقای دکتر نادر شعبانی معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی و مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت معدنی و صنعتی گل گهر دیدار و تبادل نظر کرد. 

مدیرعامل سازمان آتش نشانی سیرجان در این دیدار همکاری های اخیر انجام شده از قبیل برگزاری دوره های آموزشی تخصصی آتش نشانی برای پرسنل، تأمین ایمنی مراسمات و مسابقات گل گهر و شرکت های تابعه و ... را یادآور و بسیار مثبت ارزیابی نمود و بر ضرورت ادامه همکاری و تعاملات گسترده شرکت معدنی و صنعتی گل گهر با سازمان آتش نشانی سیرجان در راستای اجرای طرح های پیش بینی شده برای تأمین ایمنی شهروندان تأکید کرد. 

فیروزآبادی همچنین ضمن تشکر از نگرش مثبت و توجه ویژه دکتر شعبانی راجع به ضرورت حفظ ایمنی شهروندان ابراز امیدواری کرد با حضور ایشان در رأس مدیریت ایمنی مجموعه گل گهر در سال پیش رو شاهد همکاری گسترده و اجرای برنامه های مفیدی در زمینه ارائه خدمات ایمنی بهتر به مردم سیرجان باشیم. 

دکتر شعبانی نیز ضمن تأیید صحبت های مدیرعامل سازمان آتش نشانی، ارائه خدمات ایمنی با بهترین کیفیت به شهروندان را از دغدغه های اصلی خود عنوان نمود و از آمادگی این شرکت جهت همکاری با سازمان آتش نشانی سیرجان در زمینه احداث ایستگاه آتش نشانی، تأمین خودرو و تجهیزات عمومی و انفرادی برای آتش نشانان سیرجان و اجرای برنامه های ایمنی متنوع در آینده نزدیک خبر داد.

سایت های مرتبط

                                                          

تماس با آتش نشانی

ساختمان اداری : سیرجان - چهار راه قریب - ابتدای خیابان وحید
تلفن : ۴۲۲۰۶۰۵۰ ۰۳۴ 
کد پستی : ۷۸۱۵۶۳۳۳۳۶ فکس : ۴۲۳۳۸۶۰۱ ۰۳۴

Template Design:Dima Group