31 ارديبهشت 1398

 

     

صبح روز چهارشنبه همزمان با آغاز اول مهر ماه و بازگشايي مدارس در سال جديد، طي مراسمي با حضور مسوولين شهري از  برچسب "سرويس مدارس سال 94-95 تحت نظارت سازمان تاكسيراني" رونمايي شد.

به گزارش واحد خبر روابط عمومي شهرداري و شوراي اسلامي شهر سيرجان حسين افشار مديرعامل سازمان تاكسيراني با اعلام اين خبر گفت: به منظور شناسايي خودروهاي سرويس مدارس و در راستاي افزايش ضريب امنيتي دانش‌آموزان، تمامي سرويس‌هاي مدارس موظف به تشكيل پرونده در سازمان تاكسيراني و گذراندن مراحل تعيين شده هستند و پس از آن شامل نصب برچسب "سرويس مدارس سال 94-95 تحت نظارت سازمان تاكسيراني" خواهند شد.

وي افزود: در حال حاضر ساماندهی سرویس‌های مدارس یکی از مهم‌ترین اولویت‌ها و برنامه‌های این سازمان است که بر اساس تدابیر اندیشیده شده این مهم اجرایی خواهد شد.

حسين افشار ضمن بیان اینکه طرح ساماندهی سرویس مدارس با هدف تأمین رفاه و امنیت دانش‌آموزی و همچنین آرامش خاطر اولیاي دانش آموزان طراحی و تدوین شده است، اظهار داشت: از خانواده‌های دانش‌آموزان می‌خواهیم که برای رفاه حال دانش‌آموزان و ساماندهی سرویس‌های مدارس، تنها از سرویس‌های مجاز که داراي برچسب تاكسيراني هستند استفاده كنند.

گفتني است جلسه توجيهي رانندگان تاكسي و آژانس در سالن مهر شهرداري با حضور مسوولين مربوطه برگزار شد.

 

اطلاعات تماس

ساختمان مرکزی : سیرجان - میدان انقلاب 

تلفن : ۴۱۳۲۵۰۰۰ ۰۳۴  - ایمیل : info@Sirjan.ir

کد پستی : 7814757331  دورنگار : 42206659 034

مدیریت وپشتیبانی پرتال : 41325065 034

 

مدیریت ارتباطات (روابط عمومی)

سیرجان - خیابان دکتر شریعتی 

تلفن : 41325056 034

ایمیل :  Pr@Sirjan.ir

Template Design:Dima Group