برخورد شدید سه دستگاه وسیله نقلیه در محور سیرجان-شهربابک، مصدومیت سرنشین یکی از خودروهای سواری را به دنبال داشت.

به گزارش روابط عمومی سازمان، همزمان با رخداد این حادثه و تماس رانندگان خودروهای عبوری با سامانه 125، بلافاصله امدادگران ایستگاه دو با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سیرجان، ساعت 18:05 شب گذشته به کیلومتر 5 محور سیرجان-شهربابک اعزام شدند.

این گزارش حاکیست:یک دستگاه کامیونت فوتون حین حرکت در لاین برگشت به علت نامشخصی که از سوی کارشناسان پلیس راه در حال بررسی است، به شدت با قسمت عقب یک دستگاه خودرو سواری پراید برخورد کرده و باعث برخورد این خودرو سواری با قسمت عقب یک دستگاه خودرو سواری پراید دیگر شده بود که بر اثر این حادثه، سرنشین جوان یکی از خودروهای سواری در اتاقک متلاشی شده این وسیله نقلیه گرفتار شده بود.

بر اساس این گزارش:نیروهای آتش نشانی به سرعت جریان برق هر سه وسیله نقلیه را قطع کردند و پس از قرار دادن علائم هشداردهنده در اطراف محل حادثه، به سرعت مشغول رهاسازی سرنشین زن جوان از داخل بدنه خودرو سواری شدند.

در پایان این گزارش آمده است:نیروهای آتش نشانی با تلاش همه جانبه، مصدوم که از ناحیه ستون فقرات و پاها دچار آسیب دیدگی شده بود را با احتیاط کامل از لا به لای آهن پاره ها خارج کرده و تحویل عوامل اورژانس دادند.

اطلاعات تماس

ساختمان مرکزی : سیرجان - میدان انقلاب 

تلفن : ۴۱۳۲۵۰۰۰ ۰۳۴  - ایمیل : info@Sirjan.ir

کد پستی : 7814757331  دورنگار : 42206659 034

مدیریت وپشتیبانی پرتال : 41325065 034

 

مدیریت ارتباطات (روابط عمومی)

سیرجان - خیابان دکتر شریعتی 

تلفن : 41325056 034

ایمیل :  Pr@Sirjan.ir

Template Design:Dima Group