شعله های آتش که یک واحد مسکونی را فرا گرفته بود، با تلاش آتش نشانان مهار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان، وقتی ساکنان یک مجتمع مسکونی متوجه بروز آتش سوزی در یکی از واحدهای این مجتمع شدند با سامانه 125 تماس گرفته و درخواست کمک کردند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سیرجان بلافاصله نیروهای آتش نشانی ایستگاه دو را ساعت 01:59 بامداد امروز روانه بلوار شهید زندی نیا، مجتمع مسکونی پرستاران کرد.

محمد فیروزآبادی فرمانده آتش نشانان اعزامی به محل حادثه در این باره گفت:یک واحد مسکونی در طبقه دوم یک ساختمان پنج طبقه دچار آتش سوزی شده و شعله های آتش که از پنجره به بیرون از ساختمان زبانه می کشید در حال سرایت به واحدهای مجاور بود.

وی در ادامه گفت:نیروهای آتش نشانی به محض رسیدن به محل حادثه، پس از قطع جریان اصلی برق و گاز ساختمان، با بکارگیری دستگاه های تنفسی و لوله های آبرسانی عملیات مهار شعله های سرکش آتش را آغاز کردند.

این فرمانده آتش نشانی افزود:با توجه به دود غلیظی که تمام طبقات ساختمان را فرا گرفته بود و ساکنان مجتمع در واحدهای خود محبوس شده بودند لذا همزمان گروه دیگری از آتش نشانان با مجهز شدن به تجهیزات فردی تمامی افراد محبوس شده در دود و حرارت را با احتیاط کامل از ساختمان خارج نمودند.

فیروزآبادی خاطر نشان کرد:نیروهای آتش نشانی با تلاش فراوان در کوتاه ترین زمان ممکن شعله های آتش را مهار و کاملا خاموش کردند و از گسترش و سرایت آتش سوزی به واحدهای دیگر جلوگیری به عمل آوردند.

گفتنی است؛ خوشبختانه در این حادثه با تلاش و سرعت عمل بالای آتش نشانان به هیچ یک از ساکنان مجتمع آسیبی نرسید.

اطلاعات تماس

ساختمان مرکزی : سیرجان - میدان انقلاب 

تلفن : ۴۱۳۲۵۰۰۰ ۰۳۴  - ایمیل : info@Sirjan.ir

کد پستی : 7814757331  دورنگار : 42206659 034

مدیریت وپشتیبانی پرتال : 41325065 034

 

مدیریت ارتباطات (روابط عمومی)

سیرجان - خیابان دکتر شریعتی 

تلفن : 41325056 034

ایمیل :  Pr@Sirjan.ir

Template Design:Dima Group