به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سیرجان، دوره آموزشی فوریتهای پزشکی امروز یکشنبه مورخ 97.10.23 در سایت آموزشی ایستگاه شماره سه با حضور پرسنل سازمان آتش نشانی سیرجان برگزار گردید.

آتش پاد سوم مهدی فیروزآبادی مدیرعامل سازمان آتش نشانی سیرجان این دوره آموزشی را بسیار مثبت ارزیابی نمود و اظهار داشت: طی رایزنی ها و هماهنگی های بعمل آمده با مدیریت اورژانس 115 سیرجان و با توجه به نقش ویژه و حیاتی پرسنل سازمان آتش نشانی به عنوان یکی از اولین ارگان های اعزام شده به محل وقوع حوادث در نجات جان مردم لذا ضروری است که پرسنل این سازمان اقدامات لازم در زمینه فوریتهای پزشکی را طی برگزاری این گونه دوره های آموزشی فرا گرفته تا در امر امدادرسانی به مصدومان چه قبل از رسیدن و چه در زمان حضور عوامل اورژانس بتوانند اقدامات لازم را به شکل صحیح انجام دهند.

وی افزود: در این دوره آموزشی مباحث مهمی در زمینه فوریتهای پزشکی و کمک های اولیه از قبیل نحوه بررسی و ارزیابی علائم حیاتی مصدوم، نحوه صحیح انجام عملیات احیاء و سایر مطالب مربوطه به صورت تئوری و عملی ارائه گردید.

فیروزآبادی در پایان ضمن تشکر از همکاری مدیریت اورژانس 115 شهرستان سیرجان جهت برگزاری این کلاس آموزشی از آمادگی سازمان آتش نشانی سیرجان برای افزایش سطح تعاملات و همکاری در زمینه های مختلف با 115 خبر داد.

(عکس از: احسان پوردستان)   

سایت های مرتبط

                                                          

تماس با آتش نشانی

ساختمان اداری : سیرجان - چهار راه قریب - ابتدای خیابان وحید
تلفن : ۴۲۲۰۶۰۵۰ ۰۳۴ 
کد پستی : ۷۸۱۵۶۳۳۳۳۶ فکس : ۴۲۳۳۸۶۰۱ ۰۳۴

Template Design:Dima Group