به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سیرجان، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی ساعت 07:10 دقیقه صبح امروز شنبه مورخ 97.10.08 آتش نشانان ایستگاه شماره یک و دو خودرو سنگین اطفائی را به انتهای خیابان اصلی شریف آباد رهسپار کرد.

آتشیار حامد مؤذنی معاون عملیات سازمان آتش نشانی سیرجان که با حضور در محل، فرماندهی این عملیات را به عهده گرفته بود در این باره گفت: مقدار قابل توجهی کاه که در محوطه باز یک گاوداری به مساحت تقریبا زیاد، بر روی هم انباشته شده بود دچار آتش سوزی شده و آتش در حال سرایت به قسمت های دیگر بود.

وی افزود: با توجه به گسترش حریق در قسمت زیرین و وسعت زیاد این آتش سوزی و در نتیجه تولید دود بسیار غلیظ لذا عملیات اطفاء حریق با کندی مواجه شده بود که به کمک یک دستگاه لودر و انتقال کاه ها به محوطه باز خارج از گاوداری عملیات اطفاء حریق توسط آتش نشانان آغاز شد.

مؤذنی تصریح کرد: آتش نشانان با استفاده از چند رشته لوله آبرسانی موفق شدند این حریق را که حدود پنج ساعت به طول انجامید مهار کرده و کاملا خاموش کنند.

این مسئول آتش نشانی در پایان از تلاش همه آتش نشانان در مهار این حریق تشکر نمود.

نیروهای شرکت کننده در این عملیات: رضا پروان، احمدرضا ایران نژاد، مهدی شاهبداغی، حسین خواجه زاده، مهدی مدبری، حامد یزدیانی، محمد فیروزآبادی، شکرالله محیاپور، رضا آقاخانی نژاد، فرهاد آذربنیاد و فرهاد ناظری

(عکس از: مهدی مدبری)

سایت های مرتبط

                                                          

تماس با آتش نشانی

ساختمان اداری : سیرجان - چهار راه قریب - ابتدای خیابان وحید
تلفن : ۴۲۲۰۶۰۵۰ ۰۳۴ 
کد پستی : ۷۸۱۵۶۳۳۳۳۶ فکس : ۴۲۳۳۸۶۰۱ ۰۳۴

Template Design:Dima Group