شهردار سیرجان صبح امروز با حضور در ایستگاه های سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سیرجان، ضمن بازدید از تجهیزات و امکانات آتش نشانی، با آتش نشانان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سیرجان، رضا سروش نیا ضمن بازدید از قسمت های مختلف ایستگاه های آتش نشانی، از نزدیک به بررسی مسایل حوزه آتش نشانی و ارتقای سطح فعالیت ماموران آتش نشانی پرداخت.

شهردار سیرجان در این بازدید با اشاره به وظیفه حساس و مهم آتش نشانان بیان کرد: آتش نشانان باید به گونه ای برنامه ریزی و آمادگی داشته باشند تا در کمترین زمان ممکن در محل حادثه حضور داشته و عملیات مفید را انجام دهند.

وی در جمع آتش نشانان گفت: فقط كساني كه عشق خدمت به اين مردم را دارند مي توانند اين شغل را انتخاب كنند.

رضا سروش نیا افزود: آتش نشاني يكي از سخت ترين مشاغل دنيا است و آتش نشانان نيز مردان بزرگي هستند كه به خاطر عشق به خدا و اين مردم قدم در اين راه سخت گذاشته و سختي هاي اين كار را به جان خریده اند.

همچنین آتشپاد سوم مهدی فیروزآبادی مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سیرجان در این دیدار با اشاره به وضعیت نظم بخشی به امداد رسانی در مواقع آتش سوزی و ارایه خدمات رسانی دقیق و هر چه بهتر در زمان وقوع حوادث احتمالی، با ارایه گزارشی از وضعیت سازمان آتش نشانی، به بیان نقاط ضعف و کمبود امکانات این سازمان پرداخت و خواستار رسیدگی و بررسی آنها شد.

 

سایت های مرتبط

                                                          

تماس با آتش نشانی

ساختمان اداری : سیرجان - چهار راه قریب - ابتدای خیابان وحید
تلفن : ۴۲۲۰۶۰۵۰ ۰۳۴ 
کد پستی : ۷۸۱۵۶۳۳۳۳۶ فکس : ۴۲۳۳۸۶۰۱ ۰۳۴

Template Design:Dima Group