مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سیرجان گفت: آموزش و فراگیری و کسب مهارت های لازم در زمینه های تخصصی آتش نشانی، به عنوان یک ضرورت اجتناب ناپذیر از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار است.

به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، آتشپاد سوم مهدی فیروزآبادی بیان کرد: با توجه به موقعیت سازمان، آتش نشان ها به مدد آموزش توام با پرورش خواهند توانست توانایی خود را در میدان عمل به منصه ظهور برسانند.

وی با اشاره به اینکه حیات سازمان های آتش نشانی و خدمات ایمنی تا حدود زیادی بستگی به مهارت ها و آگاهی های کارکنان در زمینه های تخصصی حوزه آتش نشانی و ایمنی دارد، افزود: هر چقدر مهارت های حوزه آتش نشانی به روز و بهینه باشد، عملکرد آن سازمان در پیشگیری و مقابله با حوادث و سوانح مناسب تر خواهد بود.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سیرجان ادامه داد: آموزش نه تنها در ایجاد دانش و مهارت های ویژه در کارکنان و بهبود عملکرد آنها نقش بسزایی دارد، بلکه باعث می شود که آنان در ارتقای سطح کارایی و اثربخشی سازمان سهیم باشند.

مهدی فیروزآبادی تصریح کرد: بررسی های انجام شده در سالهای اخیر در حوزه آموزش های آتش نشان ها حاکی از آن است که آموزش کاربردی و با هدف، در توانمندسازی کارکنان مؤثر بوده و خوشبختانه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سیرجان با برنامه ریزی اصولی و مدون میان مدت و کوتاه مدت سالیانه، تلاش کرده به نحوی موضوعات و دوره های آموزشی را کاربردی و هدفمند کند.

 

اطلاعات تماس

ساختمان مرکزی : سیرجان - میدان انقلاب 

تلفن : ۴۱۳۲۵۰۰۰ ۰۳۴  - ایمیل : info@Sirjan.ir

کد پستی : 7814757331  دورنگار : 42206659 034

مدیریت وپشتیبانی پرتال : 41325065 034

 

مدیریت ارتباطات (روابط عمومی)

سیرجان - خیابان دکتر شریعتی 

تلفن : 41325056 034

ایمیل :  Pr@Sirjan.ir

Template Design:Dima Group