مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سیرجان گفت: آموزش و فراگیری و کسب مهارت های لازم در زمینه های تخصصی آتش نشانی، به عنوان یک ضرورت اجتناب ناپذیر از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار است.

به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، آتشپاد سوم مهدی فیروزآبادی بیان کرد: با توجه به موقعیت سازمان، آتش نشان ها به مدد آموزش توام با پرورش خواهند توانست توانایی خود را در میدان عمل به منصه ظهور برسانند.

وی با اشاره به اینکه حیات سازمان های آتش نشانی و خدمات ایمنی تا حدود زیادی بستگی به مهارت ها و آگاهی های کارکنان در زمینه های تخصصی حوزه آتش نشانی و ایمنی دارد، افزود: هر چقدر مهارت های حوزه آتش نشانی به روز و بهینه باشد، عملکرد آن سازمان در پیشگیری و مقابله با حوادث و سوانح مناسب تر خواهد بود.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سیرجان ادامه داد: آموزش نه تنها در ایجاد دانش و مهارت های ویژه در کارکنان و بهبود عملکرد آنها نقش بسزایی دارد، بلکه باعث می شود که آنان در ارتقای سطح کارایی و اثربخشی سازمان سهیم باشند.

مهدی فیروزآبادی تصریح کرد: بررسی های انجام شده در سالهای اخیر در حوزه آموزش های آتش نشان ها حاکی از آن است که آموزش کاربردی و با هدف، در توانمندسازی کارکنان مؤثر بوده و خوشبختانه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سیرجان با برنامه ریزی اصولی و مدون میان مدت و کوتاه مدت سالیانه، تلاش کرده به نحوی موضوعات و دوره های آموزشی را کاربردی و هدفمند کند.

 

سایت های مرتبط

                                                          

تماس با آتش نشانی

ساختمان اداری : سیرجان - چهار راه قریب - ابتدای خیابان وحید
تلفن : ۴۲۲۰۶۰۵۰ ۰۳۴ 
کد پستی : ۷۸۱۵۶۳۳۳۳۶ فکس : ۴۲۳۳۸۶۰۱ ۰۳۴

Template Design:Dima Group